Hotel-Restaurant de Wipselberg

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht Fletcher's Keuzemenu in de Veluwe

Beekbergen (234km)
Verkocht: 30
€145
€119

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt en hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu bij Hotel-Restaurant de Wipselberg-Veluwe

Overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht

18% korting

Verkocht: 15

€145
€119

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x hoofdgerecht

21% korting

Verkocht: 15

€250
€198

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 1x hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu vanaf €119
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 1x hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu op dag van aankomst vanaf €198
  • Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht Fletcher's Keuzemenu in de Veluwe
  • Ontdek de prachtige omgeving van de Veluwse bossen of het Nationaal Park De Hoge Veluwe
  • Sfeervol hotel met een rustgevende uitstraling
  • Jullie verblijven in een vernieuwde comfortabele tweepersoonskamer met televisie, douche, wifi, zithoek en meer
  • Geniet in de ochtend van een heerlijk, vers ontbijt
  • Neem in de avond plaats in het restaurant voor een verrukkelijk hoofdgerecht van het Fletcher's Keuzemenu
  • Je smult bijvoorbeeld van een Fletcher burger, vega burger of saté
  • Kom tot rust samen met je partner en beleef een fijne mini-vakantie!
  • Ook leuk te combineren met een bezoek aan de Apenheul of het centrum van Apeldoorn en Arnhem

  • Inchecken vanaf 15.00, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n.

Wipselbergweg 30, 7361 TK Beekbergen
234 km van De kust
7km van treinstation

Wil je samen met je geliefde een weekendje weg? Breng dan een bezoek aan Hotel-Restaurant de Wipselberg-Veluwe! Het hotel ligt midden in de Veluwse bossen en je bent zo in het Nationaal Park De Hoge Veluwe, ideaal voor prachtige fiets- en wandelavonturen.

Jullie verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer met een sfeervol, rustgevend interieur. Voor je begint aan een prachtige wandeling geniet je van een heerlijk, vers ontbijt. In de avond ben je welkom het restaurant voor een hoofdgerecht van het Fletcher's Keuzemenu. Liever een extra dagje verblijven? Dat kan zeker. Beleef samen met je partner een geweldige mini-vakantie!

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
  • Fletcher burger (ook vegetarisch mogelijk)
    100% runderburger op een burger bun met cheddar, zoetzure ui, little gem en tomatenketchup, geserveerd met friet (eventueel met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50)
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en atjar, geserveerd met friet
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst, gegrilde citroen en ravigottesaus, geserveerd met friet
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola
  • Chef's choice
    vlees, vis of vegetarisch gerecht van de chef

Welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant De Wipselberg-Veluwe! Door de ligging midden in de Veluwse bossen is dit hotel de perfecte uitvalsbasis. Ontdek Nationaal Park De Hoge Veluwe, ideaal voor fiets- en wandelavonturen. Of combineer je verblijf met een bezoek aan de Apenheul of het centrum van Apeldoorn en Arnhem.

Het hotel beschikt over verschillende comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. In het restaurant en de bistro kun je genieten van een heerlijke maaltijd. Bij mooi weer heb je vanaf het terras een prachtig uitzicht over het landgoed. Ook kan je een duik nemen in het binnenzwembad of ontspannen in de sauna.

Beleef een ware mini-vakantie bij Fletcher Hotel-Restaurant De Wipselberg-Veluwe!

Hotels in de buurt van Hotel-Restaurant de Wipselberg