Holiday Inn Express & Suites Deventer

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + welkomstdrankje in Deventer

8.7
Uitstekend • 64 beoordelingen
Deventer (253km)
Verkocht: 581
€153
€89

Voor 2 personen: fijne overnachting in een queen standard room bij Holiday Inn Express & Suites Deventer, inclusief ontbijt, late check-out en welkomstdrankje

  • Overnachting voor 2 in het pittoreske Deventer
  • Inclusief ontbijt, late check-out en welkomstdrankje
  • Jullie verblijven in een queen standard room met flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten, een regendouche en meer
  • In Deventer kan je fantastisch shoppen of borrelen op het terras
  • De omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- of wandelroutes

  • je kunt tot 24 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,70 p.p.p.n

Maagdenburgstraat 2, 7421 ZB Deventer
253 km van De kust

Deventer is de ideale stad voor een nachtje weg. Neem je favoriete gezelschap mee naar deze gezellige stad en ontdek het zelf! Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en verblijven in een queen standard room die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie een comfortabel queen bed, flatscreen-tv, gratis wifi, regendouche en nog veel meer. Jullie kunnen het laat maken, want uitchecken hoeft pas om 13.00 uur!

De volgende ochtend genieten jullie van een uitgebreid ontbijtbuffet en daarna is het tijd om te stad te verkennen. Maak een boottocht over rivier de IJssel, struin over het historische plein De Brink of bezoek de verschillende musea. Uitgebreid borrelen kan bij een van de gezellige cafés in de stad. Beleef een heerlijke mini-vakantie!

Queen standard room

  • Queensize bed
  • Badkamer met inloopdouche

8.7
64 beoordelingen
I.
Mevr. I. Reurink
Mevr. M. Boot
Y.
Mevr. Y. Van Rens

Of je nou op zakenreis bent of een mini-vakantie boekt, bij Holiday Inn Express & Suites Deventer ben je altijd aan het goede adres. Het hotel beschikt over 99 kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo slaap je op comfortabele bedden, zijn koffie- en theefaciliteiten aanwezig en heb je een badkamer met regendouche. Daarnaast vind je op elke kamer een flatscreen-tv, gratis wifi en airco. Ontbijt is altijd inbegrepen en na een lange dag kun je bijkomen in de bar voor een verfrissend drankje of slaapmutsje.

Ontdek de betovering van Deventer en laat je meevoeren door de vele mogelijkheden die deze prachtige stad en haar omgeving te bieden hebben. Voor cultuurliefhebbers is Deventer een ware oase: maak een schilderachtige boottocht over de majestueuze rivier de IJssel, struin langs de eeuwenoude gevels van het historische plein De Brink en verrijk je geest in de diverse musea die de stad rijk is. Maar Deventer biedt meer dan alleen culturele pracht. Geniet van een onvergetelijke winkelervaring, verken de omgeving op de fiets of te voet en laat je verrassen door de adembenemende natuurlijke schoonheid die hier te vinden is. In Deventer is alles wat je hart begeert binnen handbereik.

Je bent van harte welkom bij Holiday Inn Express & Suites Deventer!

Hotels in de buurt van Holiday Inn Express & Suites Deventer