Hart van Lochem

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in het pittoreske Lochem

Verkocht: 19
€122
€89

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) inclusief ontbijt bij Hart van Lochem in de schilderachtige binnenstad van Lochem

Overnachting voor 2 + ontbijt

27%

Verkocht: 15

€122
€89

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt

31%

Verkocht: 4

€244
€169

  • Overnachting voor 2 + ontbijt vanaf €89
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt vanaf €169
  • Overnachting(en) midden in het centrum van het pittoreske Lochem
  • Jullie verblijven op een kamer die van alle gemakken is voorzien
  • Met gratis Wi-Fi, tv en een eigen badkamer met douche, wc en wastafel
  • Ook vind je hier een gratis oplaadpunt voor je elektrische fiets: perfect om de prachtige omgeving op de fiets te verkennen!
  • De perfecte mini-vakantie
  • Moeite met traplopen? Door de traplift is dit geen probleem
  • Ligging in de binnenstad, pal tegenover de kerk
  • Ontdek op je gemak alle leuke straten en winkeltjes van dit stadje
  • Je bent de hele week welkom

  • Exclusief toeristenbelasting van €1,80 p.p.p.n.

Bierstraat 8, 7241 AHLochem

Midden in het pittoreske stadje Lochem vind je Hart van Lochem, een bed & breakfast die klaarstaat om ook jou een geweldige tijd te bieden. Dit historische stadje is de perfecte setting voor een rustige mini-vakantie. De kamers die je hier boekt zijn ieder voorzien van gratis Wi-Fi, een tv en een eigen badkamer. Zo geniet je in comfort van jouw dagje(s) weg.

Je zit hier goed om de gezellige Achterhoekse gastvrijheid te leren kennen, cultuur te snuiven bij bijvoorbeeld de schouwburg of het museum, of de omgeving actief te verkennen. Met het gratis oplaadpunt voor jouw elektrische fiets ben je helemaal voorbereid om de omliggende natuur te gaan ontdekken. Bezichtig bijvoorbeeld de vele kastelen en buitenvernlijven in de buurt. Ook ben je zo in een grotere stad: Deventer, Zutphen en Apeldoorn zijn vlakbij met de auto! Zo is er voor ieder wat wils te vinden met een verblijf bij deze gezellige bed & breakfast.

Je bent van harte welkom bij Hart van Lochem!

Hotels in de buurt van Hart van Lochem