Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort

Overnachting voor 2 + ontbijt bij Fletcher

8.8
Uitstekend • 6 beoordelingen
Ooij (220km)
Verkocht: 68
€107
€69

Voor 2 personen: een heerlijke overnachting bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort: inclusief ontbijt

  • Een heerlijke overnachting voor 2 bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort
  • Jullie verblijven in een tweepersoonskamer met comfortabele bedden, televisie, gratis wifi en meer
  • Ontdek de prachtige omgeving van de Ooijpolders te voet of op de fiets
  • Shoppen kan in nabijgelegen steden Nijmegen en Arnhem
  • Ook Burgers' Zoo en Nederlands Openluchtmuseum zijn dichtbij!
  • Bij het ontbijt wordt uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n

Koningin Julianalaan 32, 6576 AS Ooij
220 km van De kust
5km van treinstation

De ideale vakantie in eigen land beleef je bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort! Neem je favoriete gezelschap mee naar dit gezellige hotel in Ooij. Jullie verblijven in een tweepersoonskamer, voorzien van comfortabele bedden, een badkamer met bad en douche, een balkon en nog veel meer. Na een ontspannende nacht beginnen jullie de dag goed met een uitgebreid ontbijt in het à-la-carterestaurant!

Een bezoekje aan Nijmegen, Arnhem of het Duitse Emmerich kan tijdens je verblijf zeker niet ontbreken. In de nabijgelegen steden kan je urenlang shoppen, terrassen of cultuur snuiven. Ook Burgers' Zoo en het Nederlands Openluchtmuseum zijn dichtbij. Liever de natuur in? Dan kan je ook prachtige tochten maken door de adembenemende omgeving van de Ooijpolders. Beleef de ideale mini-vakantie samen!

Tweepersoonskamer

  • Twee eenpersoonsbedden
  • Badkamer met toilet, douche en föhn
  • Televisie
  • Kluis
  • Radio
  • Zithoek

8.8
6 beoordelingen
Mevr. D. Visscher

Welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort, waar ontspanning en natuur samenkomen in het idyllische Ooij. Volledig gerenoveerd in 2020, biedt het sfeervolle hotel een oase van rust te midden van het weelderige groen van de Gelderse Poort. Omgeven door natuurpracht nodigt het hotel uit tot eindeloze fiets- en wandeltochten, waarbij je geniet van de adembenemende landschappen. Ontdek de betoverende Ooijpolders met hun uitgestrekte uiterwaarden, historische steenfabrieken en inheemse flora en fauna. Daarbij reis je gemakkelijk af naar de nabijgelegen steden Nijmegen, Arnhem en zelfs het Duitse Emmerich is binnen handbereik.

Of je nu kiest voor een rustige tocht door de natuur of liever de bruisende stadscentra verkent, het hotel voorziet in al jouw behoeften. Na een dag vol ontdekkingen trek je je terug in een gastvrije accommodatie en geniet je van heerlijke gerechten in het sfeervolle à la carte restaurant.

We heten je van harte welkom bij De Gelderse Poortvoor een onvergetelijk verblijf!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant De Gelderse Poort