Camping de Meibeek

Voor 2: kampeerplaats voor 2 of 5 nachten in de Achterhoekse natuur

9.6
Perfect • 15 beoordelingen
Camping de Meibeek
Ruurlo (264km)
Verkocht: 28
€54
€38

Voor 2 personen: kampeerplaats voor 2 of 5 overnachtingen in het hart van de Achterhoek bij Camping de Meibeek

2 overnachtingen laagseizoen (29 mrt t/m 7 mei; 21 mei t/m 1 jul + 29 aug t/m 31 okt)

25% korting

Verkocht: 9

€44
€33

2 overnachtingen hoogseizoen (2 jul t/m 28 aug)

30% korting

Verkocht: 7

€54
€38

5 overnachtingen laagseizoen (29 mrt t/m 7 mei; 21 mei t/m 1 jul + 29 aug t/m 31 okt)

19% korting

Verkocht: 3

€110
€89

5 overnachtingen hoogseizoen (2 jul t/m 28 aug)

27% korting

Verkocht: 9

€135
€99

  • 2 overnachtingen voor 2 op een kampeerplaats vanaf €33
  • 5 overnachtingen voor 2 op een kampeerplaats vanaf €89
  • Verblijf 2 of 5 nachten op een kampeerplaats omgeven door het prachtige groen in de Achterhoekse natuur
  • Camping die van alle gemakken is voorzien
  • Ruime kampeerplaats met 4 kWh per 24 uur inbegrepen!
  • Door de ANWB erkend met 5 groene sterren als 1 van de 23 campings in Europa
  • Ontdek de gastvrijheid en de gemoedelijke sfeer van de Achterhoek
  • Er is genoeg te beleven op de camping en in de omgeving
  • Ga bijvoorbeeld zwemmen in het buitenzwembad, breng een bezoek aan de dierenweide of de speeltuin
  • Of ga wandelen, fietsen, vissen en heerlijk uit eten bij het grote aanbod van restaurants in de omgeving
  • Beleef een gezellige tijd uit met het hele gezin
  • Gratis parkeren!
  • hond voor €3 per nacht (ter plekke te voldoen)
  • dagbezoek voor €3 per persoon (ter plekke te voldoen)
  • gebruik privé sanitair voor een meerprijs (ter plekke te voldoen)
  • 10 Amp voor een meerprijs van €4 per dag (ter plekke te voldoen)
  • extra persoon voor €6 per nacht (ter plekke te voldoen en exclusief toeristenbelasting van €1,25 p.p.p.n. en milieuheffing van €0,40 p.p.p.n.)

  • Niet geldig op 8 t/m 19 mei, op 18 t/m 21 juli en tijdens feestdagen
  • Aankomst vanaf 12.00 uur, vertrek voor 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,25 p.p.p.n. en milieuheffing van €0,40 p.p.p.n.
  • Het zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september

Camping de Meibeek
Branderveenweg 4, 7261 RE Ruurlo
264 km van De kust
3km van treinstation

9.6
15 beoordelingen
Mevr. A. Eikelboom
Zeer ruime plekken met mooi, vrij uitzicht (op veld Kastanje). Sanitair gebouw was eenvoudig maar schoon. Douchen (50 cent)en afwassen (20 cent)met muntjes. Mooi aangelegde en onderhouden camping
Camping de Meibeek
Dank voor de review, en graag tot ziens!
Mevr. M. Vanmaarseveen
Heerlijk genoten op deze camping. Grote plaatsen, uitzicht op de vijver, fijne eigenaren, genoeg te doen in de omgeving. Schoon sanitair. Wij gaan zeker terugkomen.
Camping de Meibeek
Van harte welkom een volgende keer, fijn dat u het naar uw zin heeft gehad.
Mevr. A. Booi
Het was geweldig. Leuke camping. Grote plaatsen. Mooie omgeving. Fijne eigenaar. Schoon sanitair.
Camping de Meibeek
Hartelijk dank, fijn dat u het naar uw zin heeft gehad.

Even helemaal tot rust komen, midden in het prachtige groen? Camping de Meibeek in Ruurlo is precies wat jij zoekt. Bij deze rustige camping ontdek jij de gastvrijheid waar de Achterhoek zo bekend om staat. Neem je eigen tent, camper of caravan mee en kom kamperen op de ruim opgezette velden, of maak het jezelf makkelijk en huur een accommodatie. Ga voor bijvoorbeeld een mobile home, trekkershut, safaritent, bungalow of zelfs een tiny house.

De camping is van alle gemakken voorzien, met alles wat jij nodig hebt voor een prettig verblijf. Daarnaast is hier genoeg te beleven: plons in het zwembad, aai de vele boerderijdieren die op de camping zijn of gooi je hengel uit in de Meibeek. Liever de omgeving ontdekken? Beleef het coulisselandschap optimaal per fiets of te voet! Na een fijne dag neem je plaats op het gezellige terras. Dat wordt een heerlijke mini-vakantie!

Je bent welkom in het hart van de Achterhoek bij Camping de Meibeek!

Hotels in de buurt van Camping de Meibeek