Campanile Hotel Zwolle

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomsthapjes in Zwolle

Uitstekend • 146 beoordelingen
Campanile Hotel Zwolle
Zwolle (260km)
Verkocht: 85
€104
€85

Voor 2 personen: overnachting in het Campanile Hotel Zwolle inclusief welkomsthapjes & ontbijtbuffet: proef de sfeer van deze Hanzestad

  • Voor 2 personen: overnachting aan de stadsgracht in het centrum van Zwolle
  • Inclusief 2 welkomsthapjes p.p.
  • Jullie overnachten in een standaard 2-persoonkamer met gratis wifi, flatscreen-tv en koffie- en theefaciliteiten
  • Verken de prachtige oude binnenstad of maak een wandeling langs de grachten
  • Op slechts 10 minuten lopen van de middeleeuwse Grote Kerk en Museum de Fundatie
  • Extra: huisdieren zijn welkom tegen een meerprijs (informeer bij het hotel naar de regels en beschikbaarheid)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2 p.p.p.n.
  • In verband met renovaties is de lift t/m 8 december buiten werking
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Campanile Hotel Zwolle
Schuttevaerkade 40, 8021 DB Zwolle
260 km van De kust

146 beoordelingen
T.
Mevr. T. Van Gastel
Verouderd, maar zeker prima. Prijs-kwaliteit is goed. Locatie is perfect.
Mevr. A. Baerends
Vriendelijk personeel, lekker ontbijt, kamer wat verwaarloosd: vuile vitrage, vegen op de muren, vlekken in de vloerbedekking.
Mevr. B. De Beer
ouderwets maar gezellig en schoon

Zin om er lekker tussenuit te gaan of op zoek naar een zakelijke overnachting? Aan de rand van het centrum van Zwolle vind je Campanile Hotel Zwolle. Dit bescheiden, kleurrijke hotel ligt heerlijk aan de stadsgracht en op slechts 10 minuten lopen van de middeleeuwse Grote Kerk en Museum de Fundatie. De perfecte uitvalsbasis voor een heerlijk verblijf in deze mooie Hanzestad!

De comfortabele en eenvoudig ingerichte kamers zijn voorzien van gratis wifi, een bureau, een flatscreen-tv en thee- en koffiefaciliteiten. In het gezellige restaurant kun je 's ochtends aanschuiven voor een uitgebreid ontbijtbuffet. Verken overdag de mooie binnenstad of maak een wandeling langs de grachten, en sluit je dag af met een heerlijk diner in het restaurant. Met mooi weer kun je lekker genieten op het zonnige terras. Het enthousiaste team staat voor je klaar om je te verzekeren van een onbezorgd verblijf!

Je bent van harte welkom bij Campanile Hotel Zwolle!

Hotels in de buurt van Campanile Hotel Zwolle