Summio Parc De Berkenhorst

Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen op de Veluwe

8.3
Uitstekend • 2 beoordelingen
Summio Parc De Berkenhorst
Kootwijk (225km)
Verkocht: 12
€150
€150

Voor 4 tot 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een bungalow van Summio Parc De Berkenhorst in Kootwijk, midden in de Veluwse bossen

Weekend in een Bungalow 4B voor 4 personen

€150

Weekend in een Bungalow Comfort 4B voor 4 personen

Verkocht: 4

€165

Weekend in een Bungalow Comfort 6A voor 6 personen

€210

Midweek in een Bungalow 4B voor 4 personen

€160

Midweek in een Bungalow Comfort 4B voor 4 personen

Verkocht: 5

€200

Midweek in een Bungalow Comfort 6A voor 6 personen

€240

  • Weekend of midweek in Bungalow Comfort 4B voor 4 personen
  • Weekend of midweek in Bungalow 4B voor 4 personen
  • Weekend of midweek in een Bungalow Comfort 6A voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen op de Veluwe
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste bungalow
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt midden in de Veluwse bossen, dus genoeg mogelijkheden voor een mooie wandel- of fietstocht
  • Ook is het de perfecte uitvalsbasis voor een citytrip naar Apeldoorn, Amersfoort of Arnhem
  • Of bezoek met het gezin de Apenheul of Paleis het Loo
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • Exclusief bedlinnen (€10,25 p.p.) en toeristenbelasting (€2,80 p.p.p.n.), ter plekke te voldoen
  • Exclusief eindschoonmaak, ter plekke te voldoen:
  • Bungalow Comfort 4B €63 per accommodatie
  • Bungalow 4B €63 per accommodatie
  • Bungalow Comfort 6A €78,75 per accommodatie
  • De algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Inchecken vanaf 16:00 uur, uitchecken voor 10:00 uur
  • Enkel voor recreatieve verhuur

Summio Parc De Berkenhorst
Kerkendelweg 30, 3775 KN Kootwijk
225 km van De kust
12km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen bij Summio Parc De Berkenhorst in Kootwijk. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste bungalow, die van alle gemakken voorzien is.

Summio Parc De Berkenhorst ligt midden in de Veluwse bossen, dus er zijn genoeg mogelijkheden voor een prachtige fiets- of wandeltocht. Ontdek de schitterende natuur van het Kootwijkerzand: het grootste stuifzandgebied van West-Europa! Daarnaast is dit vakantiepark in Kootwijk de perfecte uitvalsbasis voor een citytrip naar Apeldoorn, Amersfoort of Arnhem. Geniet van een heerlijke tijd weg!

Bungalow Comfort 4B

  • 45 m2
  • Woonkamer met zithoek, eethoek en televisie
  • Keuken met kookgelegenheid, bestek, servies, koelkast, vriesvak, magnetron en meer
  • 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden, 1 stapelbed, dekbedden en hoofdkussens
  • Badkamer met douche, toilet en wastafel
  • Terras met meubilair en parasol
  • Stofzuiger
  • + meer

Bungalow 4B

  • 45 m2
  • Keuken met kookgelegenheid, magnetron, bestek, servies, koelkast, vriesvak en meer
  • 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden, 1 stapelbed en campingbedje
  • Stofzuiger
  • + meer

Bungalow Comfort 6A

  • 57 m2
  • Keuken met kookgelegenheid, vriesvak, droogrek, vaatwasser, koelkast en meer
  • 3 slaapkamers met 4 eenpersoonsbedden, 1 stapelbed, campingbedje, dekbedden en hoofdkussens
  • Stofzuiger
  • + meer

8.3
2 beoordelingen
Mevr. E. Vijfvinkel
Het huisje was gezellig, maar het park zelf is op sterven na dood. Zwembad weg, restaurant weg. Alleen nog een piepkleine supermarkt met receptie. De medewerkers spraken geen Engels, hadden daar in iedergeval moeite mee. Ook kun je er een fiets huren. De receptie is ook beperkt open. De omgeving is erg mooi.

Midden in de Veluwse bossen vind je Summio Parc De Berkenhorst in Kootwijk, met volop mogelijkheden voor prachtige wandel- of fietstochten. Daarnaast kun je op het park het hele jaar door binnen- en buitenactiviteiten beleven. Ervaar de beste quality time op dit vakantiepark in Kootwijk, door de uitgebreide faciliteiten en de ligging tussen de natuur. Je kunt hier ook gratis parkeren bij je accommodatie of op het centrale parkeerterrein, waar ook laadpalen aanwezig zijn.

Natuurgebied Kootwijkerzand ligt binnen handbereik. Dit is het grootste stuifzandgebied van West-Europa! Of je nu wilt wandelen door de natuurgebieden, een dagje naar Apenheul wilt of een citytrip wilt maken naar Apeldoorn, Amersfoort of Arnhem, dit vakantiepark in Kootwijk is de ideale uitvalsbasis. Ze geven je graag tips voor een leuk uitje in de omgeving!

Je bent van harte welkom bij Summio Parc De Berkenhorst!

Hotels in de buurt van Summio Parc De Berkenhorst