Vakantieoord Het Lorkenbos

Weekend of midweek weg (2 tot 8 pers.) op de Veluwe

9.3
Perfect • 12 beoordelingen
Vakantieoord Het Lorkenbos
Otterlo (218km)
Verkocht: 5
€257
€180

Voor 2 tot 8 personen: ga er samen tussenuit met een weekend of midweek in een bungalow (4-8 pers.) of tinyhouse (2 pers.) bij Vakantieoord Het Lorkenbos midden op de Veluwe, beleef een betoverende (mini)vakantie

Voor 2 personen: weekend of midweek in tinyhouse Berken (geldig t/m 29 apr)

30% korting

€257
€180

Voor 4-6 personen: weekend of midweek in bungalow de Korhoen

43% korting

Verkocht: 5

€700
€400

  • Voor 2 personen: weekend of midweek in tinyhouse Berken (geldig t/m 29 apr) €180
  • Voor 4-6 personen: weekend of midweek in bungalow de Korhoen €260
  • Voor 6-8 personen: weekend of midweek in bungalow Beekje (geldig t/m 29 apr) €330
  • Beleef een onvergetelijke (mini)vakantie op de Veluwe
  • Verblijf in een tinyhouse voor 2 of een bungalow voor maximaal 6 of 8 personen
  • De mooie accommodaties worden omringd door heide en bossen
  • De bungalow voor 8 personen is rolstoelvriendelijk en beschikt over een ligbad
  • Geniet van de adembenemende natuurrijke en serene omgeving
  • Er zijn tal van activiteiten, ontdek de Veluwe, breng een bezoekje aan het Kröller-Müller Museum of ga een dagje shoppen in Arnhem
  • Voor de kinderen zijn er maar liefst 3 speeltuinen!
  • Leen een skelter met het hele gezin voor een avontuurlijk uitje
  • Kom helemaal tot rust bij dit prachtige vakantieoord middenin de natuur
  • Optioneel: huisdieren (maximaal 2) zijn welkom tegen een toeslag van €4 p.n

  • Inchecken op maandag of vrijdag vanaf 15.00 uur, uitchecken op maandag of vrijdag tot 10.00 uur
  • Exclusief verplichte kosten, bekijk deze hier
    Overige voorwaarden
    Verplichte kosten bij je verblijf:
    • Reserveringskosten €17,50
    • Schoonmaakkosten Tinyhouse Berken €55
    • Schoonmaakkosten Bungalow De Korhoen €70
    • Schoonmaakkosten Bungalow Beekje €105
    • Bedlinnen €10,50 p.p.
    • Toeristenbelasting €1,28 p.p.p.n.
    Deze kosten dienen ter plekke te worden voldaan

Vakantieoord Het Lorkenbos
Mosselsepad 64, 6731 SM Otterlo
218 km van De kust
8km van treinstation

Beleef een magische vakantie tijdens een weekend of midweek bij Vakantieoord Het Lorkenbos. Dit prachtige park ligt midden op de Veluwe en biedt alle faciliteiten voor een zorgeloos verblijf. Kies voor de tinyhouse voor 2 personen voor een romantische get-a-way of geniet met het hele gezin in een bungalow voor 4 tot 8 personen. Deze stijlvolle accommodaties zijn voorzien van alle gemakken en door de ligging geniet je van de serene rust van de Veluwse natuur.

Naast de prachtige heide en bossen, vind je bij het Lorkenbos ook een scala aan activiteiten. Verken de natuurrijke omgeving met wandel- en fietsroutes of bezoek het Kröller-Müller Museum. Kinderen kunnen hun hart ophalen in de drie speeltuinen op het park. Of leen een skelter voor een avontuurlijk uitje met zijn allen. Hoe je de vakantie ook invult, jij creëert onvergetelijke momenten bij Vakantieoord Het Lorkenbos!

Tinyhouse Berken (2 personen)

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Badkamer met douche en toilet
  • Terras uitkijkend op de heide
  • Keuken
  • TV
  • Wifi

Bungalow De Korhoen (4-6 personen)

  • 55 m²
  • 3 slaapkamers (waarvan 1 bedstee)
  • Keuken met vaatwasser
  • Eethoek
  • Tv
  • Ruim terras uitkijkend op de heide
  • Gazon
  • Privéparkeerplaats
  • Wifi

Bungalow Beekje (6-8 personen)

  • Begane grond van 66 m²
  • Rolstoelvriendelijk
  • 3 slaapkamers
  • Vloerverwarming
  • Terras
  • Keuken met vaatwasser
  • Badkamer met ligbad en toilet
  • Apart toilet
  • Eethoek
  • Tv
  • Wifi

9.3
12 beoordelingen
V.
Mevr. V. Vd Heuvel
Te veel extra kosten kwam bij dus socialdeal niet echt super deal was.
Vakantieoord Het Lorkenbos
Oei, dat is jammer om te horen. We hebben wel echt heel veel korting gegeven, wat we nog nooit hebben gedaan. Het scheelde wel € 270,- op de normale prijs. En het was ook Paasweekend..... Ik vind het in ieder geval wel leuk dat u het gedaan heeft. Hopelijk heeft u een fijn weekend gehad.

Hartelijke groeten,
Constans van Het Lorkenbos
Mevr. A. Van Leeuwen
Let bij de aankoop van deze deal op de extra kosten. Mooie huisjes en schoon. Maar wel super smalle bedden.
Vakantieoord Het Lorkenbos
Klopt. Het is voor ons ook fijn als mensen de extra kosten gelezen hebben. We vinden het jammer als men tegen extra kosten aanlopen waar ze niet op gerekend hebben. Fijn dat u het nog eens onder de aandacht brengt. De bedden zijn overigens niet allemaal \'smal\'. Dat ligt aan de keuze van huis. Wie weet zien we elkaar weer eens.

^Het Lorkenbos
Mevr. L. Oosterling
Hartstikke lekker weekend gehad! We boeken zeker nog eens!
Vakantieoord Het Lorkenbos
Leuk zeg! We zijn benieuwd welk huis u dan boekt. Tot snel!

Welkom bij Vakantieoord Het Lorkenbos, sinds 1954 hét toevluchtsoord in het hart van de Veluwe. Omringd door bossen, heide en Het Nationale Park De Hoge Veluwe bieden ze diverse accommodaties, van prachtige bungalows tot kampeerplekken (ook in de winter!). Op het vakantieoord vind je een restaurant, twee verwarmde buitenbaden (die tot je beschikking staan van juni t/m augustus), drie speeltuinen en leenskelters die zorgen voor eindeloos speelplezier voor jong en oud. In de vakantieperiodes staat er een enthousiast recreatieteam klaar om activiteiten te organiseren.

Natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers komen zeker aan hun trekken. De Veluwe staat bekend om haar ongerepte natuur; edelherten en wilde zwijnen die zomaar je pad kunnen kruisen. Op slechts drie kilometer afstand vind je de ingang van De Hoge Veluwe met het Kröller-Müller Museum. De mogelijkheden zijn eindeloos, geniet van de natuur, ontdek kunst en cultuur, of neem deel aan sportieve activiteiten zoals fietsen, wandelen, klimmen, zwemmen en paardrijden. Je beleeft hier een onvergetelijke vakantie met het hele gezin!

Het Lorkenbosteam verwelkomt gasten in hun prachtige bungalows op een schilderachtig stukje Veluwe. Als een echt Veluws Familiebedrijf, wordt de receptie en het veld al beheerd door de 4e generatie van de familie Lenderink. Hun motto luidt: geen enkele gast mag met een ontevreden gevoel huiswaarts keren. Het streven is om mensen de mogelijkheid te bieden te genieten van rust en ruimte te midden van de natuurlijke schoonheid. Met veel ruimte rondom en een charmant uitzicht op de natuur, staat het Lorkenbosteam altijd paraat om ervoor te zorgen dat gasten een onvergetelijk verblijf beleven.

Ervaar de magie van de Veluwe bij Vakantieoord Het Lorkenbos.

Hotels in de buurt van Vakantieoord Het Lorkenbos