Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + diner nabij de Veluwe

7.9
Goed • 19 beoordelingen
Eerbeek (238km)
Verkocht: 64
€167
€109

Voor 2 personen: 1 of 2 sprookjesachtige overnachting(en) nabij de Veluwe bij Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek, inclusief ontbijt en een hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu

Overnachting voor 2 + ontbijt + diner

35% korting

Verkocht: 39

€167
€109

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x diner (op dag van aankomst)

38% korting

Verkocht: 25

€286
€178

  • 1 of 2 overnachtingen voor 2 personen inclusief uitgebreid ontbijt en hoofdgerecht naar keuze van Fletcher's Keuzemenu nabij de Veluwe
  • Sprookjesachtige verblijf in een 2-persoonskamer welke van alle gemakken is voorzien
  • Inclusief ontbijt én een diner op dag van aankomst
  • Dankzij de ligging van het hotel dé perfecte uitvalsbasis om de Veluwe te gaan verkennen
  • Perfect te combineren met een bezoek aan Burgers' Zoo
  • Ga er lekker tussenuit samen met je geliefde of een vriend(in)
  • Beleef de ultieme minivakantie!
  • Wil je langer verblijven? Koop dan meerdere vouchers

  • Exclusief toeristenbelasting à €3 per persoon, per nacht

Professor Weberlaan 1, 6961 LX Eerbeek
238 km van De kust
5km van treinstation

Zin om er even tussenuit te gaan samen met je geliefde of beste vriend(in)? Kom dan naar Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek aan de rand van Nationaal Park Veluwezoom. Bij dit schitterende hotel op een idyllisch landgoed, verblijf je in een moderne 2-persoonskamer welke van alle gemakken is voorzien. De kamer is sfeervol ingericht en is voorzien van flatscreen-tv, gratis wifi én een eigen badkamer. Jullie hebben de keuze uit 1 of 2 overnachtingen.

Op de dag van aankomst genieten jullie van een heerlijk diner met een hoofdgerecht naar keuze. In de ochtend schuiven jullie aan voor een compleet ontbijt. De ligging van het hotel maakt het de perfecte uitvalsbasis voor bijzondere fiets- of wandelroutes langs de mooiste plekken van de Veluwe. Ook is je verblijf perfect te combineren met een bezoek aan Burgers' Zoo. Alles voor een sprookjesachtig verblijf!

Diner

Hoofgerecht naar keuze:

  • Bloemkool pie
    bladerdeegtaartje met romige vulling van bloemkool en Remeker kaas
    geserveerd met warme groenten, salade en aardappelen
  • Fletcher burger (ook vega mogelijk)
    100% runderburger op een burger bun met cheddar, zoetzure ui, little
    gem en tomatenketchup geserveerd met frites, extra met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50)
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en
    atjar, geserveerd met frites
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst met gegrilde citroen en ravigottesaus
    geserveerd met frites
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola

7.9
19 beoordelingen
I.
Mevr. I. Dejonggroenwold
Mevr. S. Lalta

Aan de rand van Nationaal Park Veluwezoom vind je het sfeervolle en modern Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek. Het hotel is omringd door een prachtig, idyllisch landgoed met vijver en een unieke fontein. Naast het comfortabele hotelgebouw is er ook een 14e-eeuws Landhuis en Koetshuis. Alles voor een sprookjesachtig verblijf.

Het hotel beschikt over verschillende type comfortabele kamers welke van alle gemakken voorzien zijn. In het restaurant en de bistro kun je plaatsnemen om een heerlijk hapje te eten. Bij mooi weer heb je vanaf het terras een prachtig uitzicht over het landgoed. De ligging van het hotel maakt het de perfecte uitvalsbasis voor bijzondere fiets- of wandelroutes die je langs de mooiste plekken van de Veluwe leiden. Ontdek Nationaal Park Veluwezoom met de prachtige flora en fauna. Ook is je verblijf perfect te combineren met een bezoek aan Burgers' Zoo. Beleef een ware mini-vakantie!

Kom sprookjesachtig genieten bij Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Landgoed Huis Te Eerbeek