EuroParcs Zuiderzee

Weekend of midweek weg (4 of 6 pers.) in EuroParcs

8.5
Uitstekend • 57 beoordelingen
EuroParcs Zuiderzee
Biddinghuizen (239km)
Verkocht: 6
€410
€249

Voor 4 of 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een chalet in het luxe vakantiepark EuroParcs Zuiderzee

Weekend/midweek 6 personen Velthorst 6

37% korting

Verkocht: 2

€557
€349

Weekend/midweek 4 personen Berkel 4

39% korting

Verkocht: 4

€410
€249

  • de midweek geldt van maandag t/m vrijdag, het weekend van vrijdag t/m maandag
  • Inchecken tussen 16.00 en 18.00 uur (eventueel ook mogelijk na 18.00 uur, neem dan vooraf telefonisch contact op), uitchecken tussen 09.00 en 10.00 uur
  • Exclusief verplichte kosten, bekijk deze hier
    Overige voorwaarden
    Verplichte kosten bij je verblijf:
    • Bedlinnen:
      • €9,75 p.p. in 2023
      • €10,95 p.p. in 2024
    • Toeristenbelasting: €1,55 p.p.p.n.
    • De borg kan oplopen tot maximaal €100 p.p.
    De toeristenbelasting en kosten voor bedlinnen dien je te voldoen aan Social Deal. Na het plaatsten van je reservering ontvang je een betaalverzoek per e-mail. De borg betaal je bij aankomst in de receptie van het park.
  • Niet geldig voor studentenverenigingen
  • Op het park is het uitsluitend toegestaan om recreatief te verblijven. Verblijven voor andere doeleinden zijn niet toegestaan
  • Je kunt je reservering 28 dagen tot aankomst wijzigen. Wil je je reservering annuleren, dan zijn de algemene annuleringsvoorwaarden van EuroParcs van toepassing: bekijk deze hier
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

EuroParcs Zuiderzee
Spijkweg 15, 8256 RJ Biddinghuizen
239 km van De kust
7km van treinstation

Geniet nu met 4 of 6 personen van een heerlijke midweek of weekend weg bij EuroParcs Zuiderzee. Jullie verblijven in een luxe chalet dat van alle gemakken is voorzien. Zo beschikken jullie over een koelkast, waterkoker, zithoek met televisie, ruime badkamer, zonovergoten terras, gratis wifi en nog veel meer. Het prachtig gelegen vakantiepark heeft alles in huis voor een onvergetelijke vakantie. Watersporters en adrenalinejunks zijn hier helemaal op hun plek. Huur een bootje, neem een duik, hijs de zeilen of ga surfen: het kan allemaal! Daarnaast ligt pretpark Walibi op slechts 4 minuten rijden. Jong en oud beleven volop plezier!

De vakantieparken van EuroParcs bieden altijd een rustige omgeving waarbij tegelijkertijd het gemak van de stad nooit ver weg is. Je kunt tijdens je verblijf dus gemakkelijk een dagje sightseeing plannen. Bovendien zorgen de hoogwaardige voorzieningen en faciliteiten op de vakantieparken, waarbij luxe en comfort naadloos wordt gecombineerd met een topservice, voor een fantastisch verblijf. Beleef de perfecte minivakantie!

Velthorst 6

  • Geschikt voor 6 personen
  • Zithoek met televisie
  • Eethoek
  • Keuken:

    • waterkoker
    • koelkast
    • vaatwasser
    • combimagnetron
    • filterkoffiezetapparaat
    • gasstel

  • 3 slaapkamers (2 met 2 eenpersoonsbedden en 1 met stapelbed)
  • Badkamer met toilet, wastafel en douchecabine
  • Terras met tuinmeubilair
  • Parkeerruimte bij het chalet (voor 1 auto)

Berkel 4

  • Geschikt voor 4 personen
  • Gelijkvloers
  • Zithoek met televisie
  • Eethoek
  • Keuken:

    • koelkast
    • filterkoffiezetapparaat
    • gasstel

  • 2 slaapkamers (elk met 2 eenpersoonsbedden)
  • Terras met tuinmeubilair

8.5
57 beoordelingen
Mevr. E. Woltering
Mevr. S. Quant
Mevr. E. Michels

Waar je ook naar op zoek bent: EuroParcs, altijd iets voor jou!

Hotels in de buurt van EuroParcs Zuiderzee