Camping Halve Maan

Kampeerplaats (1 nacht) voor 2 personen

Perfect • 3 beoordelingen
Camping Halve Maan
Well (221km)
Verkocht: 92
€20
€13,95

Voor 2 personen: geniet van een ontspannen overnachting op een ruime kampeerplaats op Camping Halve Maan: voel je welkom vlakbij Nationaal Park De Maasduinen en het Leukermeer

  • Voor 2 personen: kampeerplaats voor 1 nacht
  • Overnacht op een ruime kampeerplaats op een gezellige camping in het noorden van Limburg
  • Vlakbij Nationaal Park De Maasduinen en het Leukermeer
  • Maak een prachtige wandeling of fietstocht, ga watersporten of lekker zonnen aan het meer
  • Met een leuk klimbos voor jonge kampeerders (op 1 km afstand)
  • Vriendelijke en betrokken eigenaren
  • Bushalte op loopafstand met verbindingen naar Venlo, Venray en Nijmegen
  • Ook geldig in de weekenden en vakanties
  • huisdieren zijn toegestaan voor een meerprijs van €1,50 per nacht per huisdier (maximaal 2 huisdieren)
  • extra tent voor een meerprijs van €5,50 per nacht
  • extra persoon (vanaf 4 jaar) voor een meerprijs van €6,50 p.p.p.n.

  • Er is geen receptie aanwezig, enkele dagen voor je verblijf ontvang je een mail met instructies
  • Inchecken vanaf 11.00 uur en uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,30 p.p.p.n.

Camping Halve Maan
Halve Maan 1, 5855 ED Well
221 km van De kust
5km van treinstation

Op Camping Halve Maan is altijd iets te beleven! Deze mooi verzorgde camping in het dorpje Well in het noorden van Limburg word gerund door twee toegewijde eigenaren die niet kunnen wachten om jullie welkom te heten. Jullie verblijven een nacht op een ruime kampeerplaats met veel privacy. Camping Halve Maan ligt op een prachtige locatie in het heuvellandschap van De Maasduinen, vlakbij het Leukermeer. Hier is van alles te doen voor zonneaanbidders, sportfanaten en levensgenieters. Tot snel!

Kampeerplaats voor 2

  • Ondergrond van gras
  • Keuze uit een zonnige of schaduwrijke plek
  • Eigen elektriciteitsaansluiting
  • Gratis wifi op de hele camping
  • Gratis gebruik van de douches
  • Goed onderhouden en schoon sanitairgebouw
  • Klimbos voor kinderen (op ongeveer 1 km loopafstand)
  • Huisdieren zijn welkom

3 beoordelingen
Mevr. M. Van Duuren
Kleine camping bij een boerderij. Mooie plekken, deels met een heg, en een heel gezellige overkapping waar je kunt zitten, boekje lezen en daar kun je ook afwassen. Brandschoon, mooi sanitair, sterke douches. En een heel vriendelijke dame die de camping beheerd. Alles gaat er heel relaxed en gemakkelijk. Naast de camping loopt een weg maar daar hadden wij geen last van. Dat is persoonlijk dus. Om de hoek ligt natuurgebied Maasduinen. Wij zijn naar Kevelaer in Duitsland gefietst. Bekend van de bedevaart, taart en gewoon heel gezellig.

Camping Halve Maan is gelegen in het dorpje Well in het noorden van Limburg. Op deze gezellige camping is altijd iets te beleven! Kleine kampeerders kunnen zich uitleven in het klimbos, zonne-aanbidders kunnen terecht aan de waterkant van het Leukermeer of op hun eigen ruime kampeerplaats en sportfanaten hebben een scala aan activiteiten om uit te kiezen in het prachtige heuvellandschap van De Maasduinen of op het Leukermeer. Aan het einde van de dag kun je gezellig blijven hangen bij een knisperend vuur op het overdekte terras.

Ook jouw trouwe viervoeter is welkom op Camping Halve maan! Op de ruime plaatsen met veel privacy zullen jullie het helemaal naar jullie zin hebben. Vanaf de camping loop je zo het bos in om urenlang te wandelen. Winkels, supermarkten en markten bevinden zich op minder dan 3 kilometer van de camping. Ook is er een bushalte op loopafstand met verbindingen naar Venlo, Venray en Nijmegen.

Dus waar wacht je nog op? Kom van jouw vakantie genieten bij Camping Halve Maan!

Hotels in de buurt van Camping Halve Maan