Fletcher Hotel-Restaurant Weert

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht bij Fletcher

Weert (193km)
Verkocht: 13
€144
€119

Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachtingen bij Fletcher Hotel-Restaurant Weert, inclusief ontbijt en een hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu op de dag van aankomst

Overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu

17% korting

Verkocht: 11

€144
€119

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu

12% korting

Verkocht: 2

€248
€218

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu vanaf €119
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu vanaf €218
  • 1 of 2 heerlijke overnachtingen voor 2 bij Fletcher Hotel-Restaurant Weert
  • Inclusief ontbijt en een hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzediner op de dag van aankomst
  • Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer met comfortabele bedden, een terras, flatscreen-tv en meer
  • Gelegen in het bruisende Weert
  • Ideaal voor een dagje shoppen
  • Omringt door mooie natuur, zoals de prachtige Laurabossen of Nationaal Park de Groote Peel
  • Ontdek de bosrijke omgeving te voet of op de fiets
  • Bij het ontbijt en diner wordt uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n

Driesveldlaan 99, 6001 KC Weert
193 km van De kust

In het bruisende centrum van de Limburgse stad Weert vind je Fletcher Hotel-Restaurant Weert. Vanwege de centrale ligging is dit hotel uitermate geschikt voor een gezellig weekendje weg. Neem je favoriete gezelschap mee voor 1 of 2 heerlijke overnachtingen en geniet samen van een heerlijk verblijf. Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer, voorzien van comfortabele bedden, een badkamer met bad en douche, een terras en nog veel meer. Na een ontspannende nacht beginnen jullie de dag goed met een uitgebreid ontbijt.

Weert is omringt door mooie natuur, zoals de prachtige Laurabossen of Nationaal Park de Groote Peel. Ideaal voor prachtige wandel- of fietstochten. Na een drukke dag kun je bijkomen in het sfeervolle restaurant geniet je op de dag van aankomst van een hoofdgerecht uit Fletcher's Keuzemenu in het à-la-carterestaurant. Beleef de ideale mini-vakantie samen!

Comfort tweepersoonskamer

  • Twee eenpersoonsbedden
  • Badkamer met toilet en bad
  • Terras
  • Kluis

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
  • Fletcher Burger
    100% runderburger op een burgerbun met cheddar, zoetzure ui, little gem en tomatenketchup, geserveerd met frites, eventueel met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50), ook vegetarisch te bestellen
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en atjar, geserveerd met frites
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst met gegrilde citroen en ravigottesaus, geserveerd met frites
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola
  • Chef's choice
    vlees-, vis- of vegetarisch gerecht van de chef

In het bruisende centrum van de Limburgse stad Weert vind je Fletcher Hotel-Restaurant Weert. Vanwege de centrale ligging is dit hotel uitermate geschikt voor een gezellig weekendje weg. Het hotel is gevestigd in het centrum en ligt op slechts twee minuten afstand van het treinstation. Daarnaast is Weert omringt door mooie natuur, zoals de prachtige Laurabossen of Nationaal Park de Groote Peel. Ideaal voor prachtige wandel- of fietstochten.

Dit 4-sterrenhotel beschikt over prachtige, comfortabele kamers, voorzien van een tweepersoonsbed, flatscreen-tv, badkamer met toilet en douche en nog veel meer. Na een drukke dag kun je bijkomen in het sfeervolle restaurant en genieten van seizoensgebonden gerechten. Ook beschikt het hotel over 3 multifunctionele vergaderzalen voor zakelijke bijeenkomsten

Je bent van harte welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant Weert!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant Weert