Kasteel Wurfeld

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + evt. ontbijt in Maaseik

Perfect • 13 beoordelingen
Kasteel Wurfeld
Maaseik (197km)
Verkocht: 58
€142
€99

Voor 2 personen: sfeervolle overnachting inclusief welkomstdrankje, late check-out en eventueel ontbijt bij Kasteel Wurfeld in het schilderachtige en natuurrijke landschap van Maaseik

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + late check-out

30% korting

Verkocht: 7

€142
€99

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + late check-out

27% korting

Verkocht: 51

€177
€129

  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + late check-out €99
  • Overnachting voor 2 + welkomstdrankje + ontbijt + late check-out €129
  • Beleef een zalige tijd met een overnachting voor 2 personen in het schilderachtige landschap van Maaseik
  • Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje
  • Daarna verblijven jullie in een sfeervolle tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien
  • Jullie beschikken over comfortabele bedden, een badkamer met douche, TV, gratis wifi en meer
  • Kom volledig tot rust in de prachtige natuurrijke omgeving van het hotel
  • 's Ochtends genieten jullie eventueel van een verrukkelijk ontbijt bij high class restaurant Werffele
  • Alles wordt vers bereid met kwaliteitsvolle ingrediënten
  • Dankzij de late check-out kunnen jullie lekker rustig aan doen
  • Verken de natuurrijke omgeving tijdens een wandeling of fietstocht door Nationaal Park Hoge Kempen
  • Liever de stad in? Outletcentrum Maasmechelen Village, Sittard en Maastricht liggen in de buurt
  • Of bezoek Openluchtmuseum Bokrijk
  • Geniet van een fijne minivakantie in dit schitterende hotel
  • Het gebouw stamt uit 1640 en wordt omringd door een prachtig privépark van 2,5 hectare groot
  • Ook geldig voor aankomst in het weekend!
  • Bij het ontbijt wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur tot 21.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur (late check-out)
  • Exclusief toeristenbelasting van €3,50 p.p.p.n.

Kasteel Wurfeld
Kapelweg 60, 3680 Maaseik
197 km van De kust
8km van treinstation

Zin in een romantische minivakantie met je partner of sfeervolle overnachting met je beste vriend(in)? Dan ben je bij Kasteel Wurfeld aan het juiste adres. Dit schitterende hotel ligt op een unieke locatie in het schilderachtige landschap van Maaseik. Het gebouw stamt uit 1640 en wordt omringd door een prachtig privépark van 2,5 hectare groot. De perfecte combinatie van traditioneel en modern vind je hier.

Je wordt hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en overnacht in een sfeervolle tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Zo beschik je over comfortabele bedden, een badkamer met douche, TV, gratis wifi en meer. 's Ochtends word je gewekt door het vrolijke gezang van de vogels en geniet je eventueel van een verrukkelijk ontbijt bij high class restaurant Werffele. Dankzij de late check-out tot 12.00 uur hoef jij je absoluut niet te haasten. Als je helemaal opgeladen bent, kun je natuurrijke omgeving van het hotel gaan verkennen. Maak bijvoorbeeld een wandeling of fietstocht door Nationaal Park Hoge Kempen. Of kies voor een dag shoppen bij outletcentrum Maasmechelen Village of een bezoek aan Openluchtmuseum Bokrijk. Ook de Nederlandse grens is in de buurt, dus je bent in een mum van tijd in Sittard of Maastricht. Beleef een geweldige tijd!

Tweepersoonskamer

  • 22 m²
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche, wastafel en toiletartikelen
  • Toilet
  • TV
  • Ventilator
  • Telefoon
  • Wekservice

13 beoordelingen
W.
Mevr. W. Hellings
Mevr. L. Schouteten
Mevr. E. Roex
goed ontbijt, vriendelijke mensen. charmante plek.

In het schilderachtige landschap van Maaseik vind je Kasteel Wurfeld. Op deze unieke locatie ben je aan het juiste adres voor een zalige (mini)vakantie met je partner, beste vriend(in) of gezin. Het hotel is gelegen in een prachtig privépark van 2,5 hectare groot en het gebouw dateert uit 1640. Het is dus de perfecte plek om volledig tot rust te komen in een authentieke en natuurrijke setting.

Kom sfeervol overnachten in één van de 32 eigentijdse hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. 's Ochtends word je gewekt door het vrolijke gezang van de vogels en geniet je van een verrukkelijk ontbijt bij high class restaurant Werffele. Uiteraard kun je hier ook terecht voor een gastronomisch diner. Bij mooi weer ontspan je met een hapje en drankje op het zonnige terras. Heb je iets te vieren? Kasteel Wurfeld beschikt over twee compleet ingerichte zalen waar je een vergadering, personeelsfeest, bruiloft of ander evenement kunt organiseren. Het vriendelijke personeel denkt graag met je mee, zodat jouw feest tot in de puntjes verzorgd wordt en aan al je wensen voldoet. Ook in de wijde omtrek is van alles te beleven. Maak bijvoorbeeld een wandeling of fietstocht door Nationaal Park Hoge Kempen, ga shoppen bij outletcentrum Maasmechelen Village of breng een bezoek aan Openluchtmuseum Bokrijk.

Beleef een onvergetelijke tijd bij Kasteel Wurfeld!

Hotels in de buurt van Kasteel Wurfeld