Kasteel Doenrade

Overnachting voor 2 + ontbijt + fles huiswijn, pakket of 3-gangendiner in Limburg

9.1
Perfect • 399 beoordelingen
Kasteel Doenrade
Doenrade (210km)
Verkocht: 242
€148
€99

Voor 2 personen: sprookjesachtige overnachting inclusief ontbijt, fles huiswijn of een romantisch pakket of 3-gangendiner en Rituals-pakket op de kamer bij Kasteel Doenrade in Zuid-Limburg

Overnachting voor 2 + ontbijt + fles huiswijn op de kamer

33% korting

Verkocht: 156

€148
€99

Overnachting voor 2 + ontbijt + romantisch pakket

25% korting

Verkocht: 11

€193
€145

Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + Rituals-pakketje op de kamer bij aankomst

27% korting

Verkocht: 75

€225
€165

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + fles huiswijn op de kamer vanaf €99
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + romantisch pakket vanaf €145
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + Rituals-pakketje op de kamer bij aankomst vanaf €165
  • Sprookjesachtige overnachting voor 2 personen bij Kasteel Doenrade in Zuid-Limburg
  • Inclusief ontbijt, eventueel een fles huiswijn op de kamer en gratis parkeren
  • Of ga voor een romantisch pakket om je overnachting helemaal compleet te maken
  • Eventueel kun je ook gaan voor de optie met 3-gangendiner en een Rituals-pakket op de kamer bij aankomst
  • Jullie verblijven in een comfortkamer voorzien van twin beds, flatscreen-tv en een badkamer met douche of bad
  • Jullie verblijven in een historisch kasteel, gebouwd in de 12e eeuw; één van de oudste kastelen in Limburg!
  • Maak een fiets- of wandeltocht door de prachtige natuur
  • Bruisende steden als Sittard en Maastricht liggen om de hoek
  • Extra:
  • gratis upgrade (indien mogelijk) naar een deluxekamer
  • honden zijn toegestaan tegen een meerprijs van €15 p.h.p.n

  • Inchecken tussen 16.00 uur en 21.00 uur, uitchecken tussen 7.00 en 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €4,95 p.p.p.n

Kasteel Doenrade
Limpensweg 20, 6439 BE Doenrade
210 km van De kust
3km van treinstation

9.1
399 beoordelingen
Dhr. J. Wolters
Mevr. A. De Leus
Zeker voor herhaling vatbaar
Dhr. E. Kamps

Een unieke plek voor jong en oud, dat is Kasteel Doenrade. Dit prachtige kasteel ligt verscholen in een prachtige landelijke omgeving tussen de Limburgse bossen en landerijen. Een plek waar je dan ook diverse fiets- en wandeltochten kunt maken en kunt genieten van het Limburgse landschap. Bovendien is Doenrade het unieke decor voor een romantisch weekendje weg, een inspirerende zakelijke bijeenkomst of een droombruiloft!

Je bent van harte welkom op Kasteel Doenrade!

Hotels in de buurt van Kasteel Doenrade