Hotel Brull

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. diner in Zuid-Limburg

8.9
Uitstekend • 783 beoordelingen
Hotel Brull
Mechelen (214km)
Verkocht: 45
€163
€89

Voor 2 personen: overnachting(en) inclusief ontbijt, Limburgse vlaai met een drankje naar keuze, gratis parkeren en eventueel een 2-gangendiner bij Hotel Brull, midden in het schilderachtige Geuldal in Zuid-Limburg

Overnachting voor 2 + ontbijt + drankje met vlaai

45% korting

Verkocht: 26

€163
€89

Overnachting voor 2 + ontbijt + 2-gangendiner (op dag van de aankomst)

38% korting

Verkocht: 12

€207
€129

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 2-gangendiner (op dag van de aankomst)

37% korting

Verkocht: 7

€348
€219

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + drankje met vlaai vanaf €100
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 2-gangendiner (op dag van aankomst) vanaf €129
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 2-gangendiner (op dag van de aankomst) vanaf €219
  • Overnachting(en) voor 2 personen in het prachtige Geuldal in Zuid-Limburg
  • Inclusief ontbijt, koffie of thee met een stuk Limburgse vlaai en gratis wifi
  • Eventueel ga je voor een heerlijk 2-gangendiner van de chef
  • Met soep vooraf en keuze uit 2 hoofdgerechten
  • Jullie verblijven in een standaardkamer ingericht in Engelse stijl en voorzien van twin beds, flatscreen-tv, badkamer met douche
  • Het hotel biedt gratis parkeerplaatsen en je mag kosteloos gebruikmaken van de fiets- en wandelroutes
  • Gevestigd aan de rand van het schilderachtige Mechelen, midden in het Geuldal
  • Bruisende steden als Maastricht en Aken zijn makkelijk met de auto te bereiken
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Extra: gratis upgrade (indien mogelijk) naar een comfortkamer

  • je boeking binnen 48 uur vóór check-in wijzigen is mogelijk tegen een meerprijs van €29,50, ter plekke te voldoen
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €4,95 p.p.p.n.
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Hotel Brull
Hoofdstraat 26, 6281 BD Mechelen
214 km van De kust
7km van treinstation

8.9
783 beoordelingen
Mevr. C. Parmentier
Mevr. M. Den Hoet - Meijdam
Een prima hotel met een mooie tuin. We hebben goed geslapen en heerlijk ontbeten.
G.
Dhr. G. De Cock
Het was aangenaam verblijven in hotel Brull,zowel het driegangen diner als het ontbijt waren inorde!Mooie locatie,prachtig om te wandelen !

Hotel-restaurant Brull in het schilderachtige dorpje Mechelen is een ideaal uitgangspunt voor een ontspannen verblijf of prachtige wandelingen in het Geuldal. Ieder seizoen laat het Zuid-Limburgse Heuvelland zich van een nieuw kleed voorzien, waarmee het nog eens extra zijn charme karakteriseert.

Het hotel beschikt over 27 ruime en comfortabele kamers in verschillende luxecategorieën. Het gastvrije personeel en de prachtige inrichting zorgen ervoor dat jij een geweldige dag beleeft.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Brull!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant.

Hotels in de buurt van Hotel Brull