Hotel Maastricht City Centre

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Maastricht

Uitstekend • 10 beoordelingen
Hotel Maastricht City Centre
Maastricht (197km)
Verkocht: 74
€197
€95

Voor 2 personen: overnachting inclusief ontbijt en een kerstattentie bij Hotel Maastricht City Centre, midden in het centrum aan het bruisende Vrijthof

  • Compleet verzorgende overnachting midden in het centrum van Maastricht
  • Prachtig knus en trendy hotel aan het bruisende Vrijthof
  • Inclusief fijne kerstattentie
  • Je overnacht in een prachtige kamer welke van alle gemakken is voorzien
  • In de ochtend schuif je aan voor een heerlijk uitgebreid ontbijt
  • Het hotel is de perfecte uitvalsbasis om het mooie Maastricht te ontdekken
  • Ga er samen even lekker tussenuit en geniet van de perfecte minivakantie

  • je kunt je reservering tot 48 uur voor je check-in gratis annuleren
  • je boeking binnen 48 uur vóór check-in wijzigen is mogelijk tegen een meerprijs van €29,50 (ter plekke betalen)
  • Inchecken tussen 16.00 en 20.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur (gratis late check-out op basis van beschikbaarheid om 13.00 uur)
  • De receptie is geopend van 08.00 tot 20.00 uur, later aankomen is niet mogelijk
  • Exclusief tax and handling fee van €6,95 per persoon

Hotel Maastricht City Centre
Vrijthof 32, 6211 LE Maastricht
197 km van De kust

10 beoordelingen
Dhr. R. Van Der Linden
Mooi hotel. Midden in het centrum dat was erg fijn.
Mevr. C. Zimmerman
We waren super tevreden over de dagen dat we er waren. Voor herhaling vatbaar!!!
P.
Mevr. P. Van Der Leeden
Eerste indruk bij binnenkomst is dat je gevoel hebt 20 jr terug in tijd bent gegaan. Oubollige, donkere indruk. Toch is de deal niet slecht, kamers zijn licht en fris. Nodige is gemoderniseerd maar is nog niet voltooid. Ontbijt uitstekend, locatie top aan het Vrijthof en vriendelijke medewerkers. Al met al prima prijs-kwaliteitverhouding voor 1 max 2 nachten.

Midden in het centrum van Maastricht, aan het bruisende Vrijthof vind je Hotel Maastricht City Centre. Een kleinschalig, knus en persoonlijk hotel, dat beschikt over 10 trendy kamers welke van alle gemakken zijn voorzien. Alle hotelkamers zijn standaard voorzien van een douche of bad, flatscreen-tv, gratis wifi, een werkplek, koffie- en theefaciliteiten en bieden alle comfort voor zowel de zakelijke als de toeristische gast.

Wanneer je een hapje wilt eten of iets wilt drinken kun je aanschuiven bij het restaurant Vrienden van het Vrijthof. Aan de bar kun je genieten van een goed glas wijn of een seizoensbiertje. Of je nu komt ontbijten, lunchen of dineren, op de menukaart vind je voor ieder wat wils. Dankzij de ligging van het hotel is het de perfecte uitvalsbasis om het prachtige Maastricht te ontdekken.

Je bent van harte welkom bij Hotel Maastricht City Centre!

Hotels in de buurt van Hotel Maastricht City Centre