Hotel Valkenburg by Mercure

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje

9.2
Perfect • 667 beoordelingen
Hotel Valkenburg by Mercure
Valkenburg (205km)
€126
€104

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een comfortkamer bij Hotel Valkenburg by Mercure inclusief ontbijt en welkomstdrankje

  • Heerlijke overnachting voor 2 personen in Hotel Valkenburg by Mercure
  • Inclusief ontbijt en welkomstdrankje
  • Jullie overnachten in een fijne comfortkamer met boxspring, flatscreen-tv, luxe badkamer met regendouche, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Midden in de prachtige natuur van Valkenburg
  • Perfect voor een romantisch nachtje weg met je geliefde
  • Het personeel spreekt Engels en Duits
  • Eventueel: parkeren is mogelijk voor €9 per dag

  • je kunt je reservering tot 14 dagen voor je check-in gratis wijzigen of annuleren
  • Inchecken vanaf 15.00 uur en uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€4,95 p.p.p.n.)

Hotel Valkenburg by Mercure
De Leeuwhof 10, 6301 KZ Valkenburg
205 km van De kust

9.2
667 beoordelingen
Mevr. S. Coenen
Prima verblijf, heerlijk ontbijt!
Mevr. S. De Vries
Mevr. E. De Grauwe
Mooie propere kamers, alles aanwezig op ontbijt en tof versierde kamer voor de jarigen, dank aan het team

Hotel Valkenburg by Mercure ligt direct aan de Geul midden in het heuvelland op een steenworp afstand van Valkenburg. Dit designhotel is gevestigd in een oude brouwerij. Alle kamers zijn smaakvol ingericht met luxe voorzieningen. Probeer bijvoorbeeld de Skinjay-douchefunctionaliteit voor een 'extra touch of wellness'.

Het karakter is ruig, puur en eerlijk; what you see is what you get. Bestel een whisky neat of een martini on the rocks aan de bar. De natuurrijke omgeving nodigt uit tot ontdekken, verkennen en avontuur; te voet of met de fiets. Kortom, jij beleeft hier een heerlijke minivakantie in eigen land.

Je bent van harte welkom bij Hotel Valkenburg by Mercure!

Hotels in de buurt van Hotel Valkenburg by Mercure