Hotel-Restaurant Rooland

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht Fletcher's Keuzediner in Arcen

Hotel-Restaurant Rooland
Arcen (227km)
Verkocht: 69
€156
€99

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen inclusief ontbijt en hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu bij Hotel-Restaurant Rooland in Arcen

Overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu

37% korting

Verkocht: 38

€156
€99

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 1x hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu (op dag van aankomst)

42% korting

Verkocht: 31

€271
€158

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + 1x hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu vanaf €99
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 1x hoofdgerecht van Fletcher's Keuzemenu op dag van aankomst vanaf €158
  • Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht Fletcher''s Keuzemenu in Arcen
  • Ontdek de prachtige omgeving
  • Sfeervol hotel met een rustgevende uitstraling
  • Jullie verblijven in een vernieuwde comfortabele tweepersoonskamer met televisie, douche, wifi, zithoek en meer
  • Geniet in de ochtend van een heerlijk, vers ontbijt
  • Neem in de avond plaats in het restaurant voor een verrukkelijk hoofdgerecht van het Fletcher's Keuzemenu
  • Je smult bijvoorbeeld van een Fletcher burger, vega burger of saté
  • Onlangs gerenoveerd hotel
  • Kom tot rust samen met je partner en beleef een fijne mini-vakantie!

  • Inchecken vanaf 15.00 tot 22.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €3 p.p.p.n.

Hotel-Restaurant Rooland
Roobeekweg 1, 5944 EZ Arcen
227 km van De kust
9km van treinstation

Wil je samen met je geliefde een weekendje weg? Breng dan een bezoek aan Hotel-Restaurant Rooland in Arcen! Vanuit het hotel ben je zo bij Het Maasdal en Nationaal Park De Maasduinen. Maak een mooie fiets- of wandeltocht door de prachtige natuur en ontdek het schitterende Limburg.

Jullie verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer met een sfeervol, rustgevend interieur. Voor je begint aan een prachtige wandeling geniet je van een heerlijk, vers ontbijt. In de avond ben je welkom in de culinaire Restaurant Rooland voor een hoofdgerecht van het Fletcher's Keuzemenu. Liever een extra dagje verblijven? Dat kan zeker. Beleef samen met je partner een geweldige mini-vakantie!

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
  • Fletcher burger (ook vegetarisch mogelijk)
    100% runderburger op een burger bun met cheddar, zoetzure ui, little gem en tomatenketchup, geserveerd met friet (eventueel met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50))
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en atjar, geserveerd met friet
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst, gegrilde citroen en ravigottesaus, geserveerd met friet
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola
  • Chef's choice
    vlees, vis of vegetarisch gerecht van de chef

Ontdek het moderne hotel in het betoverende Arcen, waar Fletcher Hotel-Restaurant Rooland je verwelkomt voor een onvergetelijk verblijf. Gelegen te midden van de weelderige natuurlijke pracht van Het Maasdal en Nationaal Park De Maasduinen, biedt dit gastvrije toevluchtsoord een perfecte uitvalsbasis voor fiets- en wandelavonturen in het Limburgse landschap.

Geniet van de unieke streekproducten geserveerd in het à la carte restaurant, terwijl het hotel trots zijn ligging tussen de serene Maas en de Duitse grens viert. Je wordt ondergedompeld in complete ontspanning, met recent vernieuwde hotelkamers die een heerlijke nachtrust garanderen. Ervaar de natuurlijke schoonheid van Arcen en beleef de perfecte minivakantie.

Tot snel bij Hotel-Restaurant Rooland!

Hotels in de buurt van Hotel-Restaurant Rooland