Two Brothers Noordwijk Beach Hotel

1 of 2 overnachting(en) voor 2 + ontbijt in hartje Noordwijk

9.2
Perfect • 79 beoordelingen
Noordwijk (154km)
Verkocht: 198
€115,50
€115,50

Voor 2 personen: culinair overnachtingsarrangement met 1 of 2 overnachting(en) + ontbijt + evt. 3-gangendiner bij 4-sterrenhotel Two Brothers Noordwijk Beach Hotel, aan de boulevard langs het strand

1 overnachting voor 2 + ontbijt

Verkocht: 169

€115,50

1 overnachting voor 2 + ontbijt + 1x 3-gangendiner

Verkocht: 19

€159,50

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1 x 3-gangendiner

Verkocht: 10

€271

  • 1 of 2 overnachting(en) voor 2 personen, inclusief ontbijt en eventueel een 3-gangendiner
  • Jullie overnachten in een mooi 4-sterrenhotel aan de boulevard in Noordwijk
  • Je verblijft in een prachtige kamer die van alle gemakken is voorzien!
  • Het stadscentrum ligt op 5 minuten lopen
  • extra persoon excl. ontbijt tegen een meerprijs van €30 (ter plekke te voldoen)
  • ontbijt per persoon tegen een meerprijs van €21,50 (ter plekke te voldoen)
  • extra persoon van 3 t/m 12 jaar tegen een meerprijs van €10,75 (ter plekke te voldoen)
  • honden zijn toegestaan in het hotel, tegen een toeslag van €30 per hond per dag (ter plekke voldoen)
  • parkeren is mogelijk voor €22,50 per dag

  • ​Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur

Koningin Wilhelmina Boulevard 8, 2202 GR Noordwijk
154 km van De kust
4km van treinstation

9.2
79 beoordelingen
O.
Mevr. O. Duszyńska
Mevr. R. De Groot
Mevr. L. Grimberg
Mooi hotel en perfecte ligging, goede service, zwembad en stoombad zijn ook goed. Kortom ik heb er van genoten.

Two Brothers Noordwijk Beach Hotel bevindt zich aan de boulevard langs het strand van Noordwijk, op slechts 5 minuten lopen van het centrum. Het hotel heeft een aqua centre met een binnenzwembad en stoombad. Alle kamers zijn voorzien van  een tv, een bureau, wifi en koffie- en theefaciliteiten. Sommige kamers bieden uitzicht op het strand en de Noordzee.

Two Brothers Noordwijk Beach (voorheen Golden Tulip) heeft met een nieuwe naam ook een nieuwe missie gekregen. Two Brothers verwijst naar de twee zonen van de nieuwe eigenaren (van het hotel in Noordwijk en Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag). Het autisme van de broers is de inspiratie geweest om iets te doen voor anders begaafde jongeren die beschikken over een normale intelligentie. Dit doen zij door werkplekken te creëren op verschillende afdelingen in het hotel. Ook wordt er rekening gehouden met gasten die binnen deze groep vallen. Denk aan reserveren van het zwembad en rustig dineren. Elke ochtend kun je in Restaurant Two Brothers genieten van een uitgebreid ontbijt met onder andere croissants, roereieren en bacon. Vanaf 12.00 uur kun je er terecht voor een heerlijke lichte lunch of en vanaf 17.00 voor een uitgebreid diner. Ga je er een dagje op uit? Het hotel verhuurt fietsen en maakt lunchpakketten klaar voor gasten die de omgeving willen verkennen.

Je bent van harte welkom bij Two Brothers Noordwijk Beach Hotel!

Hotels in de buurt van Two Brothers Noordwijk Beach Hotel