Tangla Hotel Brussels

Overnachting voor 2 + ontbijt + binnenzwembad + sauna in Brussel

Tangla Hotel Brussels
Sint-Lambrechts-Woluwe / Woluwé St Lambert (113km)
Verkocht: 20
€316
€169

Voor 2 personen: luxe overnachting in een Deluxe kamer inclusief ontbijtbuffet, onbeperkt toegang tot het binnenzwembad, de sauna en fitnessruimte in het 5-sterren Tangla Hotel Brussels in Brussel

  • Luxe overnachting voor 2 in een 5-sterrenhotel in Brussel
  • Geniet van een zalig ontbijtbuffet in het restaurant van het hotel
  • Inclusief onbeperkt toegang tot het binnenzwembad, de sauna en fitnessruimte
  • Op minder dan 30 minuten rijden van het centrum van Brussel
  • Bezoek de must-sees van de Belgische hoofdstad zoals Manneken Pis, de Grote Markt, het Atomium en nog veel meer!
  • Kom helemaal tot rust in het majestueuze zwembad of in de ruime sauna
  • Ideaal voor een romantisch uitje in combinatie met ontdekking en ontspanning
  • Verras je partner met een fantastische nacht in de buurt van het centrum van Brussel!
  • late check-out tot 14.00 uur mogelijk op aanvraag en op basis van beschikbaarheid

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur (of 14.00 uur op aanvraag en op basis van beschikbaarheid)
  • Exclusief toeristenbelasting van €4,24 per kamer per nacht
  • Bij aankomst is een geldige creditcard verplicht

Tangla Hotel Brussels
Emmanuel Mounierlaan 5 / Avenue Emmanuel Mounier 5, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe / Woluwé St Lambert
113 km van De kust
3km van treinstation

Beleef een romantische vakantie voor twee in het 5-sterren Tangla Hotel Brussels. Je verblijft in een ruime en luxueus ingerichte Deluxe kamer met een verfijnd design. De oosterse inspiratie van de kamer brengt je in een luxueuze sfeer, met een comfortabel tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden en een prachtige marmeren badkamer. Het zal je aan niets ontbreken!

Geniet na een zalige nacht van een verrukkelijk ontbijtbuffet met een vers en gevarieerd assortiment in restaurant Le Cinq. Of je nu een ochtendmens bent of niet, de ontspannen sfeer van het restaurant en de verse producten zullen je zachtjes wakker schudden. Maak gebruik van de ruime fitnessruimte, uitgerust met faciliteiten van topkwaliteit, voor een vroege ochtendsessie. Daarna ben je klaar om de must-sees van de Belgische hoofdstad te ontdekken, op minder dan 30 minuten rijden van het hotel. Bezoek Manneken Pis, de Grote Markt of het Atomium. Slenter door de wijk Châtelain en ontdek de onafhankelijke boetiekjes. Trakteer jezelf daarna op een moment voor twee en ontspan samen in de sauna of neem een duik in het majestueuze binnenzwembad. Beleef een romantische tijd!

Deluxe kamer

  • 27 m²
  • Tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met marmeren inloopdouche, toiletartikelen van L'Occitane, vergrootspiegel met achtergrondverlichting, haardroger, badjas en slippers
  • Koffie- en theefaciliteiten met Nespresso-apparaat
  • Minibar
  • Marmeren bureau
  • Elektronische licht- en temperatuurregeling
  • Uitstekende geluidsisolatie
  • Kluis
  • Strijkijzer en strijkplank

Trakteer jezelf op een fantastisch luxe verblijf in het 5-sterren Tangla Hotel Brussels. Het hotel ligt op minder dan 30 minuten van het centrum van Brussel, met de auto of het openbaar vervoer, en biedt je de mogelijkheid om de Belgische hoofdstad te bezoeken terwijl je verblijft in een rustige, groene omgeving. Maak van de gelegenheid gebruik om de beroemdste bezienswaardigheden te bezoeken, zoals Manneken Pis, de Grote Markt en het Atomium! Slenter door de prachtige straten van het stadscentrum en geniet van de plaatselijke winkels en specialiteiten. Geniet van een romantisch uitje of een onvergetelijke trip met vrienden!

Tangla Hotel Brussels heeft veel luxe kamers en suites, voorzien van alle moderne comfort. Het hotel en de kamers zijn een eerbetoon aan de Chinese kunst van gastvrijheid, met een uniek design. Je kunt ook eten in het hotel, 's ochtends in restaurant Le Cinq of 's avonds in restaurant Tang Dynasty voor een proefervaring die je meeneemt op een culinaire reis. Om je verblijf compleet te maken, kun je gebruikmaken van het majestueuze binnenzwembad, de sauna en de fitnessruimte. Een plek om keer op keer naar terug te keren!

Welkom bij Tangla Hotel Brussels!

Hotels in de buurt van Tangla Hotel Brussels