Hotel Novotel Gent Centrum

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Gent

Erg populaire deal
9.3
Perfect • 141 beoordelingen
Hotel Novotel Gent Centrum
Gent (58km)
Verkocht: 34
€180
€145

Voor 2 personen: een heerlijke overnachting inclusief ontbijt bij Hotel Novotel Gent Centrum

  • Comfortabele overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt nabij de Korenmarkt in hartje Gent
  • Jullie overnachten in een moderne kamer met een fijn bed, koffie- en theefaciliteiten, airco en meer
  • Bezoek bijvoorbeeld ook eens het Stadsmuseum of de indrukwekkende Sint-Niklaaskerk uit de 13e eeuw
  • Perfect voor een heerlijke mini-vakantie met je geliefde of beste vriend(in)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €3,50 p.p.p.n.

Hotel Novotel Gent Centrum
Goudenleeuwplein 5, 9000 Gent
58 km van De kust

9.3
141 beoordelingen
I.
Mevr. I. Desplenter
heel tevreden, goede ligging en vriendelijk.
K.
Dhr. K. Fiems
Mevr. M. Demilt
het hotel ligt hartje centrum Gent, superfijn. de kamers zijn netjes en ze maken gebruik van Rituals producten. we keken uit de de kerk, prachtig. ontbijtbuffet goed, werd continu bijgevuld. ik heb op het laatst besloten om toch geen gebruik te maken van de eigen parkeergarage en wat ik begreep was dat een goede keuze. we hebben geparkeerd in de Vrijdagmarkt garage, op hele korte afstand van het hotel. Gent is een prachtige stad met eeuwenoude gebouwen, denk de toeristen weg en je waant je echt in die tijd. ik vind het hotel echt een aanrader, personeel ook superaardig en erg gastvrij.

Midden in Gent, op een steenworp afstand van de Korenmarkt en alle historische bezienswaardigheden, ligt het mooie 3-sterrenhotel Novotel Gent Centrum. Dankzij de praktische ligging is het hotel de ideale uitvalsbasis om deze modestad te ontdekken. Bezoek bijvoorbeeld het Stadsmuseum, het Design Museum Gent of de Sint-Baafskathedraal. Beklim één van de beroemde torens die Gent rijk is en verken de adembenemende stad eens van bovenaf!

Ben je moe na een dag vol bezoeken? Neem dan een verfrissende duik in het zwembad met een koel drankje erbij. Zalig genieten! Hotel Novotel Gent Centrum biedt alle ingrediënten voor een onvergetelijk verblijf!

Beleef het bij Hotel Novotel Gent Centrum!

Hotels in de buurt van Hotel Novotel Gent Centrum