Camping de Meibeek

Voor 2: kampeerplaats voor 2 of 5 nachten in de Achterhoekse natuur

9.5
Perfect • 12 beoordelingen
Camping de Meibeek
Ruurlo (264km)
Verkocht: 21
€54
€38

Voor 2 personen: kampeerplaats voor 2 of 5 overnachtingen in het hart van de Achterhoek bij Camping de Meibeek

2 overnachtingen laagseizoen (29 mrt t/m 7 mei; 21 mei t/m 1 jul + 29 aug t/m 31 okt)

25% korting

Verkocht: 9

€44
€33

2 overnachtingen hoogseizoen (2 jul t/m 28 aug)

30% korting

Verkocht: 5

€54
€38

5 overnachtingen laagseizoen (29 mrt t/m 7 mei; 21 mei t/m 1 jul + 29 aug t/m 31 okt)

19% korting

Verkocht: 3

€110
€89

5 overnachtingen hoogseizoen (2 jul t/m 28 aug)

27% korting

Verkocht: 4

€135
€99

  • 2 overnachtingen voor 2 op een kampeerplaats vanaf €33
  • 5 overnachtingen voor 2 op een kampeerplaats vanaf €89
  • Verblijf 2 of 5 nachten op een kampeerplaats omgeven door het prachtige groen in de Achterhoekse natuur
  • Camping die van alle gemakken is voorzien
  • Ruime kampeerplaats met 4 kWh per 24 uur inbegrepen!
  • Door de ANWB erkend met 5 groene sterren als 1 van de 23 campings in Europa
  • Ontdek de gastvrijheid en de gemoedelijke sfeer van de Achterhoek
  • Er is genoeg te beleven op de camping en in de omgeving
  • Ga bijvoorbeeld zwemmen in het buitenzwembad, breng een bezoek aan de dierenweide of de speeltuin
  • Of ga wandelen, fietsen, vissen en heerlijk uit eten bij het grote aanbod van restaurants in de omgeving
  • Beleef een gezellige tijd uit met het hele gezin
  • Gratis parkeren!
  • hond voor €3 per nacht (ter plekke te voldoen)
  • dagbezoek voor €3 per persoon (ter plekke te voldoen)
  • gebruik privé sanitair voor een meerprijs (ter plekke te voldoen)
  • 10 Amp voor een meerprijs van €4 per dag (ter plekke te voldoen)
  • extra persoon voor €6 per nacht (ter plekke te voldoen en exclusief toeristenbelasting van €1,25 p.p.p.n. en milieuheffing van €0,40 p.p.p.n.)

  • Niet geldig op 8 t/m 19 mei, op 18 t/m 21 juli en tijdens feestdagen
  • Aankomst vanaf 12.00 uur, vertrek voor 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,25 p.p.p.n. en milieuheffing van €0,40 p.p.p.n.
  • Het zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september

Camping de Meibeek
Branderveenweg 4, 7261 RE Ruurlo
264 km van De kust
3km van treinstation

9.5
12 beoordelingen
Mevr. J. Venema-Goossen
Super fijne kampeerplek gehad op veld Kastanje. Met mooi uitzicht op de vijver en super ruime plekken! En gebruik gemaakt van de broodjes service voor de ochtenden van ons verblijf. Mooi ruim en schoon sanitair. We komen nog een keertje weer terug.
Camping de Meibeek
Van harte welkom en fijn dat u het leuk heeft gehad
Mevr. B. Van Hecke
Ruime camping, vriendelijk personeel en ruime plekken. De moeite waard
Camping de Meibeek
Dankjewel voor de recentie.
N.
Dhr. N. Jansen
fijne met grote plaatsen en het belangrijkste passie voor het vak!!
Camping de Meibeek
Hartelijk dank!!

Even helemaal tot rust komen, midden in het prachtige groen? Camping de Meibeek in Ruurlo is precies wat jij zoekt. Bij deze rustige camping ontdek jij de gastvrijheid waar de Achterhoek zo bekend om staat. Neem je eigen tent, camper of caravan mee en kom kamperen op de ruim opgezette velden, of maak het jezelf makkelijk en huur een accommodatie. Ga voor bijvoorbeeld een mobile home, trekkershut, safaritent, bungalow of zelfs een tiny house.

De camping is van alle gemakken voorzien, met alles wat jij nodig hebt voor een prettig verblijf. Daarnaast is hier genoeg te beleven: plons in het zwembad, aai de vele boerderijdieren die op de camping zijn of gooi je hengel uit in de Meibeek. Liever de omgeving ontdekken? Beleef het coulisselandschap optimaal per fiets of te voet! Na een fijne dag neem je plaats op het gezellige terras. Dat wordt een heerlijke mini-vakantie!

Je bent welkom in het hart van de Achterhoek bij Camping de Meibeek!

Hotels in de buurt van Camping de Meibeek