Herberg de Gouden Leeuw

Herberg de Gouden Leeuw

8.7
Uitstekend • 35 beoordelingen

8.7
35 beoordelingen
I.
Mevr. I. Raas
de moeite waard, vriendelijk personeel , prima kamer en uitgebreid ontbijt
Mevr. L. Greven-Wisselink
Dhr. R. Bronkhorst
Beter gaat het niet

Herberg de Gouden Leeuw vind je in het hart van Bronkhorst; het kleinste stadje van Nederland. Het hotel is gevestigd in een van de mooiste en oudste boerderijen van Nederland. De stadsboerderij stamt uit de 16e eeuw en is geheel omgetoverd tot een moderne herberg met elegante en modern uitgeruste kamers.

De herberg beschikt over 25 stijlvolle kamers in verschillende luxecategorieën. In het restaurant ben je van harte welkom om te lunchen en te dineren. Laat je hier verrassen met een menu van de chef óf kom à la carte genieten. De omgeving leent zich voor een wandeling of fietstocht door de prachtige natuur. Ontdek het uitgebreide landschap van de Achterhoek met sfeervolle dorpjes, kastelen, riviertjes, bossen en landgoederen.

Puur onthaasten doe je bij Herberg de Gouden Leeuw!

Het restaurant van Herberg de Gouden Leeuw is 7 dagen per week geopend van 9.00 tot 22.00 uur.