Waldhotel Tannenhäuschen

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + wellness in Wesel

Uitstekend • 6 beoordelingen
Waldhotel Tannenhäuschen
Wesel (259km)
Verkocht: 6
€254
€179
Boek nu voor €179

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen in het Waldhotel Tannenhäuschen in een prachtige omgeving inclusief ontbijtbuffet, welkomstdrankje, wellness, massage en meer

Tijdelijk extra korting: Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage

30%

Verkocht: 6

€254
€179

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage

26%

€254
€189

Tijdelijk extra korting: 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage

33%

€534
€358

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage

29%

€534
€378

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage vanaf €179
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + wellness + massage vanaf €358
  • Luxe overnachting(en) voor 2 personen in het prachtige Wesel
  • Inclusief ontbijt, welkomstdrankje, toegang tot de wellness, massage en meer
  • Geniet van een heerlijke minivakantie met je partner of beste vriend(in)
  • Dankzij de massage op het waterbed kom je compleet tot rust
  • Jullie verblijven in een mooie parkkamer die van alle gemakken is voorzien
  • Huur ook gratis fietsen om de omgeving mee te verkennen
  • Bezoek de Auesee, bezichtig de oevers van de Rijn of ontdek de prachtige oude spoorbrug
  • Toeristenbelasting en 24-uurs receptie inbegrepen!
  • Ook in het weekend geldig
  • parkeren bij het hotel voor €10 per nacht (ter plekke te voldoen)
  • honden kunnen ook mee tegen een meerprijs van €25 per nacht (ter plekke te voldoen)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Op de dag van van aankomst en vertrek maak je vanaf/tot 14.00 uur gebruik van de wellness. Na 14.00 uur op de dag van vertrek is de wellness te gebruiken tegen betaling.

Waldhotel Tannenhäuschen
Am Tannenhäuschen 7, 46487Wesel
259 km van De kust

Even samen met je partner ontsnappen aan de alledaagse sleur en genieten van een heerlijke tijd? Kom dan naar het luxe Waldhotel Tannenhäuschen in het mooie en gezellige Wesel en verblijf samen 1 of 2 nachten in een comfortabele parkkamer die van alle gemakken is voorzien.

Op de dag van aankomst worden jullie ontvangen met een heerlijk welkomstdrankje: het startschot dat jullie time-out écht begint. Daarnaast maken jullie op de dag van aankomst en vertrek tot 14.00 uur gebruik van de zalige wellnessruimte. Ontspan ook op het waterbed met inbegrepen massage! Na de rustgevende massage geniet je de volgende ochtend van de perfecte start van de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet in het prachtige restaurant. Huur vervolgens de gratis fietsen en ga op pad om de mooie omgeving te ontdekken. Bezichtig bijvoorbeeld de Auesee, de promenade langs de oevers van de Rijn of de mooie oude spoorbrug. De perfecte minivakantie!

Hotelarrangement

  • 1 of 2 overnachtingen in een parkkamer
  • Welkomstdrankje
  • Ontbijt
  • Massage (20 minuten)
  • Deelname aan het Wellfitprogramma (zie hier het rooster)
  • Toegang tot de wellnessruimte AQUA SILVA Spa (van/tot 14.00 uur)
  • Gratis huurfiets
  • Toeristenbelasting is al inbegrepen

Parkkamer

  • Oppervlakte van 35 m²
  • Luxe eikenmeubilair
  • Moderne badkamer
  • 1.80 meter brede feel-good bedden
  • Deels met balkon
  • Badjas
  • Gratis Wi-Fi

AQUA SILVA Spa
vanaf/tot 14.00 uur gratis

  • Grote spa: wel 5300 m²
  • Buitenzwembad (textielvrij)
  • Sportzwembad
  • Whirlpool
  • Saunapark met geparfumeerd stoombad
  • Infraroodsauna, maasauna, logsauna en ruusu-sauna
  • Tepidarium
  • Sanarium
  • Valobad
  • Verschillende ontspanningsruimtes

6 beoordelingen
Y.
Dhr. Y. Weide
Mevr. C. Wolthaar
Zeer vriendelijk en gastvrij personeel. Hotelkamer 👌 Prima zwembaden (met èn zonder badkleding), veel sauna-keuze. Ben helemaal tot rust gekomen.
Mevr. E. Van Roy
super! lekker ontbijt,prachtige locatie,ruime kamer. verschillende keuzes qua sauna's,binnen/buiten zwembad. het is wel naakt maar je voelt je veilig

Maak nu kennis met het luxueuze Waldhotel Tannanhäuschen in Wesel. In 1902, 120 jaar geleden, werd de eerste steen van het hotel gelegd door de familie Hetzel. Tot op de dag van vandaag is het hotel een plek waar gasten van heinde en verre naartoe komen voor ontspanning en gezelligheid.

Het hotel beschikt over 81 moderne kamers, suites en appartementen die voorzien zijn van al het comfort dat je je maar kunt wensen. Daarnaast zijn er ook 8 vergaderzalen met plek voor maximaal 240 personen. In de AQUA SILVER Spa van 5300 m² kun je bovendien helemaal tot rust komen. In het gezellige parkrestaurant kun je genieten van een heerlijk ontbijtbuffet of een andere maaltijd en in de club van het hotel (19Zwo) sluit je de dag af met een lekker drankje en goede muziek. Ontdek Waldhotel Tannenhäuschen nu zelf!

Je bent van harte welkom bij Waldhotel Tannenhäuschen!

Boek nu voor €179

Hotels in de buurt van Waldhotel Tannenhäuschen