Residentie Vlissingen

Luxe overnachtingen voor 2 in hartje Vlissingen

9.7
Perfect • 55 beoordelingen
Residentie Vlissingen
Vlissingen (51km)
Verkocht: 58
€208
€129
Boek nu voor €129

Voor 2 personen: verblijf 2 of 3 nachten in een luxe studio van Residentie Vlissingen, in het centrum van Vlissingen en nabij de Zeeuwse kust

2 overnachtingen voor 2 in een luxe studio

38%

Verkocht: 41

€208
€129

3 overnachtingen voor 2 in een luxe studio

44%

Verkocht: 17

€312
€174

  • 2 overnachtingen voor 2 in een luxe studio €129
  • 3 overnachtingen voor 2 in een luxe studio €174
  • Voor 2 personen: 2 of 3 nachten in een luxe studio in hartje Vlissingen
  • Prachtige studio met zithoek, tv, kitchenette, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Dankzij het keycard-systeem kan je ook buiten de openingstijden van de receptie arriveren!
  • Neem gerust je eigen etenswaren en drinken mee
  • Praktische locatie in het centrum van Vlissingen en op slechts 400 meter van de Zeeuwse kust
  • Er is een fietsenstalling waar jij je elektrische fiets kunt opladen
  • Ook geldig in het weekend
  • Tussentijdse schoonmaak en schone handdoeken mogelijk tegen betaling
  • Bij aankomst kan het beste naar de Vlamingstraat worden genavigeerd
  • Extra persoon mogelijk voor €25 p.p.p.n. in overleg met de Klantenservice van Social Deal (088 - 205 05 05)

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 10.30 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,25 p.p.p.n.
  • Honden zijn niet toegestaan
  • Parkeren kan eventueel op 400 m afstand bij de dichtstbijzijnde parkeerplaats Koningsweg, met een dagkaart van €4
  • Er wordt geen ontbijt geserveerd

Residentie Vlissingen
Walstraat 54, 4381 EGVlissingen
51 km van De kust

Beleef Zeeland zoals nooit tevoren met 2 of 3 onvergetelijke overnachtingen bij Residentie Vlissingen. Jullie verblijven met z'n tweetjes in een schitterende studio met alle gemakken van dien. Ervaar het comfort van een eigen studio in combinatie met het serviceniveau van een hotel!

Vlissingen is een veelzijdige stad aan zee. Je kan er terecht voor een bourgondisch hapje aan zee, een culturele vakantie, een uitgebreide shopsessie of een ontspannen dagje op het water. De luxe studio bevindt zich in het historische centrum van Vlissingen en op loopafstand van de Zeeuwse kust. Aan keuze geen gebrek! Ga er even heerlijk tussenuit met een geliefde!

Studio voor 2 personen

  • Modern en functioneel ingerichte studio
  • Slaapgedeelte met twee keer een 1-persoonsbed (210 x 90 cm)
  • Badkamer met douche en toilet
  • Handdoeken (2 per persoon)
  • + meer

9.7
55 beoordelingen
O.
Dhr. O. Casti
Dhr. E. Alofs
Een top hotel op een super locatie. Wij komen jullie graag nog een keer bezoeken.
Mevr. A. Hombrouckx
Goede prijs-kwaliteit verhouding. Gelegen in het centrum. Nette, ruime studio. Via hotel korting op parking Koningsweg.

Residentie Vlissingen verhuurt 36 moderne studio's en 3 appartementen in het centrum van Vlissingen. Je hebt dus de stad aan je voeten en tegelijkertijd sta jij zó met je voeten in het zand. Vanaf de duinen heb je werkelijk waar een spectaculair uitzicht over de kilometerslange zandstranden.

Residentie Vlissingen heeft een receptie, lobby, gezamenlijke afgesloten fietsenstalling en een gezellige patio op de eerste verdieping. Leuk om te weten: Vlissingen heeft de tweede prijs behaald in de Zoover Award, voor de beste stedentrip van Nederland. Maak kennis met Vlissingen, waar het maritieme verleden en moderne architectuur prachtig in elkaar overvloeien.

Je bent van harte welkom bij Residentie Vlissingen!

Boek nu voor €129

Hotels in de buurt van Residentie Vlissingen