Boutiquehotel Die Swaene

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + wellness in Brugge

9.6
Perfect • 63 beoordelingen
Boutiquehotel Die Swaene
Brugge (20km)
Verkocht: 490
€304
€175

Voor 2 personen: heerlijke overnachting bij 4-sterrenhotel Die Swaene in hartje Brugge, inclusief ontbijt, late check-out en toegang tot de spa

  • Heerlijke overnachting voor 2 in hartje Brugge
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief ontbijt, late check-out en toegang tot de spa en het verwarmde zwembad
  • Jullie verblijven in een romantisch ingerichte superiorkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche en/of bad, gratis wifi, flatscreen-tv en nog veel meer
  • Ontdek Brugge, de stad die ook wel Venetië van het Noorden wordt genoemd
  • Beleef een heerlijke minivakantie met je partner of een goede vriend(in)
  • Bij het ontbijt wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Optioneel extra:
  • fles wijn (wit of rood) voor €20 i.p.v. €30
  • fles bubbels voor €20 i.p.v. €30
  • parking voor €15 i.p.v. €25

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €4 p.p.p.n.

Boutiquehotel Die Swaene
Steenhouwersdijk 2, 8000 Brugge
20 km van De kust

Wil jij er echt even tussenuit? Neem je partner of een goede vriend(in) dan mee naar 4-sterrenhotel Die Swaene in Brugge voor een heerlijke overnachting voor 2. Jullie verblijven in een superiorkamer die van alle gemakken is voorzien, waaronder een comfortabel tweepersoonsbed, badkamer met bad en/of douche, flatscreen-tv, kamerjassen en nog veel meer. Daarnaast mogen jullie gratis gebruikmaken van de sauna en het verwarmde zwembad!

's Ochtends beginnen jullie de dag goed met een verrukkelijk ontbijt. Het versgeperste fruitsap staat al voor jullie klaar. Jullie kunnen lekker rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 13.00 uur! Ontdek vervolgens het historische Brugge: met talloze idyllische straatjes, verschillende terrasjes en winkels en indrukwekkende bouwwerken is hier genoeg te zien en te doen. Beleef de perfecte minivakantie!

Superiorkamer

  • Tweepersoonsbed
  • Airco
  • Zithoek
  • Telefoon
  • Wake up-service
  • Kluisje en minibar
  • En-suite badkamer met douche en/of bad
  • Verzorgingsproducten
  • Kamerjassen en slippers
  • Toilet

9.6
63 beoordelingen
Mevr. S. Van Dijken
Wat een fijn hotel! goede ruime kamer, zeer vriendelijke en behulpzame medewerkers! Lekker en sfeervol ontbijt. Badjassen op de kamer, een kleine sauna heerlijk!
Mevr. A. Corbusier
Magnifique hôtel ! Je conseille vivement si vous aimez vous déconnecter du stress du quotidien. Un moment hors du temps, un accueil chaleureux et personnalisé. De judicieux conseils pour la visite de la ville. Nous reviendrons. 👍👍
Mevr. H. Hendrickx
Mooi hotel, mooie ligging, alleen een beetje jammer dat je met de social deal een kleinere kamer krijgt helemaal bovenaan onder het dak. Kamertje gezellig ingericht maar hier en daar wel wat ouderdomsverschijnselen. Ontbijt lekker en uitgebreid maar niet heel speciaal voor een sterrenhotel. We hadden er misschien net iets meer van verwacht.

Boutiquehotel Die Swaene is een prachtig 4-sterrenhotel in het hart van Brugge. Voor een romantisch, idyllisch verblijf ben je hier aan het juiste adres. Het hotel beschikt over 17 luxueuze kamers met een romantische stijl. Ze zijn van alle gemakken voorzien, waaronder comfortabele bedden, een kluisje en minibar, en-suite badkamer met douche en/of bad, kamerjassen en nog veel meer. Na een ontspannen nacht kun je de dag goed beginnen in de ontbijtzaal, waar versgeperst fruitsap voor je klaarstaat. Daarnaast beschikt Die Swaene over een privéparking, bar, verwarmd binnenzwembad en sauna!

Brugge is sinds 2000 werelderfgoed en wordt, mede door de 70 bruggen, ook wel het Venetië van het Noorden genoemd. Je vindt er prachtige monumenten, kleurrijke straten en vele kanaaltjes, ook wel Brugse reien genoemd. Ontdek ze zelf! Struin door de historische binnenstad, ga het water op, bezoek de markt of neem plaats op een van de vele terrasjes. Ook bekende badplaatsen als Blankenberge en Knokke-Heist liggen om de hoek. De perfecte minivakantie beleef je hier!

Je bent van harte welkom bij Boutiquehotel Die Swaene!

Hotels in de buurt van Boutiquehotel Die Swaene