Hotel Chaplin

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Blankenberge

Hotel Chaplin
Blankenberge (17km)
Verkocht: 51
€140
€99

Voor 2 personen: zalige overnachting inclusief ontbijt en late check-out bij Hotel Chaplin, dichtbij het strand en alle populaire attracties van Blankenberge

  • Zalige overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt en late check-out in Blankenberge
  • Jullie verblijven in een comfortabele tweepersoonskamer met fijn bed, badkamer met douche of bad, flatscreen-tv, gratis wifi en meer
  • Ook krijgen jullie toegang tot de koffiewinkel en lounge van het hotel voor een nog aangenamere tijd
  • 's Ochtends genieten jullie van een verrukkelijk ontbijt
  • Dankzij de late check-out hoeven jullie je niet te haasten
  • In de omgeving van het hotel zijn verschillende leuke activiteiten te doen
  • Shop bijvoorbeeld in de bruisende winkelstraten of bezoek populaire attracties, zoals het Huisje van Majutte, het Belle Epoque Centrum en het Sand Sculpture Festival
  • Het strand van Blankenberge ligt op slechts 5 minuten loopafstand, perfect voor alle zon- en zeeliefhebbers
  • Ook Sea Life en het casino zijn dichtbij
  • Liever buiten Blankenberge op pad? Binnen 20 minuten rijden zijn jullie in de middeleeuwse stad Brugge
  • Beleef een geweldige mini-vakantie met je partner of beste vriend(in)!
  • Ook geldig in het weekend
  • Bij het ontbijt wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur (late check-out)

Hotel Chaplin
Vanderstichelenstraat 25, 8370 Blankenberge
17 km van De kust
K.
Dhr. K. Van Den Bergh

Welkom bij Hotel Chaplin, jouw nieuwe "tweede thuis" in Blankenberge. Op deze prachtige plek vind je vele voorzieningen voor een fantastisch verblijf. Zo beschikt het hotel over comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Ook heb je toegang tot de koffiewinkel en lounge van het hotel, waar je helemaal tot rust kunt komen. Alles om jouw (mini-)vakantie zo aangenaam mogelijk te maken.

Voor alle strandliefhebbers is Hotel Chaplin dé place to be. Binnen 5 minuten sta je namelijk al met je voeten in het zand. Maak een prachtige wandeling, geniet met volle teugen van de zon op een handdoek of bezoek één van de strandtenten voor een hapje en een drankje. In de buurt vind je ook verschillende populaire attracties, zoals het Huisje van Majutte, het Belle Epoque Centrum en het Sand Sculpture Festival. Het beste van Blankenberge binnen handbereik, dat is wat een verblijf bij Hotel Chaplin zo bijzonder maakt.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Hotel Chaplin!

Hotels in de buurt van Hotel Chaplin