Hôtel José

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + glas cava in Blankenberge

8.8
Uitstekend • 22 beoordelingen
Hôtel José
Blankenberge (17km)
Verkocht: 105
€193
€119

Voor 2 personen: overnachting inclusief ontbijt, late check-out en een glas cava bij Hotel José in hartje Blankenberge

  • Overnachting voor 2 personen in hartje Blankenberge
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief ontbijt, late check-out én glas cava
  • Je verblijft in een comfort tweepersoonskamer met vernieuwde badkamer, wifi, flatscreen-tv, airco en meer
  • Op loopafstand van het strand, de zee en leuke winkelstraatjes
  • Binnen 15 minuten ben je in de cultuurstad Brugge
  • De ideale uitvalsbasis voor natuur, gezelligheid en cultuur
  • 's Ochtends genieten je van een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet
  • Jullie beleven gegarandeerd een geweldige mini-vakantie

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15:00 uur, uitchecken tot 12:00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting €2,50 p.p.p.n.

Hôtel José
Vissersstraat 16, 8370 Blankenberge
17 km van De kust

Wil je er even heerlijk tussenuit? Kom dan langs bij Hotel José in hartje Blankenberge. Dit prachtige hotel bevindt zich op loopafstand van het strand, de zee en leuke winkelstraatjes. Ideaal om lekker uit te waaien tijdens een mooie strandwandeling. Of zoek de gezelligheid op in de cultuurstad Brugge. Kortom, er is voor ieder wat wils!

Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer, die van alle gemakken is voorzien. Er is volledig vernieuwde badkamer met douche, toilet en wastafel, zodat je lekker kan ontspannen na een prachtige strandwandeling. Wanneer je in de ochtend wakker wordt, staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor je klaar. Dankzij de late check-out van 12.00 uur kunnen jullie lekker rustig aan doen. Om het bezoek compleet te maken, geniet je ook van een verfrissend glaasje cava. Jullie beleven gegarandeerd een geweldige mini-vakantie!

Comfort tweepersoonskamer

  • Vernieuwde badkamer met douche, toilet en lavabo
  • Wifi
  • Digitale flatscreen-tv
  • Handdoeken, shampoo en douchegel
  • Airco

8.8
22 beoordelingen
F.
Mevr. F. Verhaeghe

Voel je welkom bij Hotel José in hartje Blankenberge. Dit prachtige hotel bevindt zich op loopafstand van het strand, de zee, leuke winkelstraatjes, SeaLife en de halte van Kusttram. Daarnaast ben je binnen 15 minuten in de cultuurstad Brugge. Zo is er gegarandeerd voor ieder wat wils. Hotel José is de perfecte uitvalsbasis voor natuur, gezelligheid en cultuur.

Ook bij Hotel José kom je niets tekort. Alle sfeervolle kamers zijn van alle gemakken voorzien. Zo is er een vernieuwde badkamer, flatscreen-tv, airco, gratis wifi en meer. Naast de comfortkamers zijn er ook grotere suitekamers en familiekamers. Er is zelfs een nieuwbouwappartement C-dream met lateraal zeezicht. Voor elk wat wils.

Tot snel bij Hotel José!

Hotels in de buurt van Hôtel José