Le Provencal

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Zeeland

8.2
Uitstekend • 277 beoordelingen
Le Provencal
Sluis (33km)
Verkocht: 71
€134
€85

Voor 2 personen: een overnachting, inclusief ontbijt en late check-out in Hotel Le Provencal in het centrum van het historische Sluis in Zeeland

  • Een hotelovernachting voor 2 personen inclusief ontbijt en late check-out in een gezellig familiehotel in het centrum van Sluis
  • Ruime kamers met wifi, flatscreentelevisie en eigen badkamer
  • Verken het pittoreske Sluis, of bezoek het nabijgelegen strand, Brugge of Knokke-Heist
  • Perfect voor een romantische overnachting met je geliefde!
  • Extra:
  • het is mogelijk om fietsen te huren voor €12,50 per persoon, vermeld dit bij je reservering
  • huur elektrische fiets voor €30 per dag
  • huur kinderbedje, €12,50 per nacht (voor kindjes t/m 2 jaar), ter plekke te betalen
  • huisdieren zijn toegestaan tegen een meerprijs van €19,99 per dier per nacht

  • je kunt 7 dagen van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken na 15.00 uur en uitchecken voor 11.00 uur (12.00 uur bij late check-out)
  • Exclusief toeristenbelasting en handlingsfee van €4,95 p.p.p.n.
  • Exclusief administratiekosten van €7,95 per dag
  • Exclusief eventuele parkeerkosten €8,95 per dag

Le Provencal
Sint Jansstraat 10, 4524 AJ Sluis
33 km van De kust
7km van treinstation

8.2
277 beoordelingen
G.
Mevr. G. De Rop
Prijs kwaliteit niets mis mee. Meerwaarde is de parking wel te betalen. Kamers gerenoveerd, alles was er aanwezig en marcheerde goed. Matrassen aan de zachte kant maar dat is voor iedereen persoonlijk. Ontbijt niets op aan te merken. Ligging heel kort bij het centrum en ook heel mooie tuin. Samengevat wij zouden er wel nog teruggaan!
G.
Dhr. G. Dourte
Dhr. D. De Winter
Vriedelijk personeel, alles netjes en schoon, voor herhaling vatbaar😜👌🏻

In het pittoreske Sluis vind je Hotel Le Provencal, een gezellig en gastvrij familiehotel waar je hartelijk wordt ontvangen. Het hotel telt tien sfeervol ingerichte kamers waar je tot rust komt na een activiteit in, of in de buurt van Sluis. Alle kamers zijn voorzien van flatscreen-kabeltelevisies, wifi en ze beschikken allen over een eigen badkamer met bad of douche. 's Ochtends ontbijt je in het mooie restaurantgedeelte of in de groene binnentuin.

Het hotel staat in het centrum van Sluis, een toeristisch plaatsje waar de winkels 365 dagen per jaar open zijn. Op slechts 8 kilometer van het hotel vind je het strand, en voor bruisende steden hoef je ook niet lang te reizen: Brugge en Knokke-Heist liggen binnen een straal van 20 kilometer. Geniet van het bourgondische karakter van Sluis en omstreken en ontdek de prachtige omgeving.

Je bent van harte welkom bij Hotel Le Provencal!

Hotels in de buurt van Le Provencal