Huyze die Maene

Luxe overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Brugge

7.3
Goed • 156 beoordelingen
Verkocht: 254
€175
€89

Voor 2 personen: romantische overnachting bij Huyze die Maene in een historische en luxe kamer naar keuze met uitzicht over de Markt van Brugge, inclusief heerlijk ontbijt

Luxe overnachting voor 2 in een Grand Luxe-kamer + ontbijt

49%

Verkocht: 59

€175
€89

Overnachting voor 2 in een Grand Deluxe-Suite + ontbijt

54%

Verkocht: 38

€195
€89

  • Multideals :
  • Nuit pour 2 + petit-déjeuner dans une chambre Grand Luxe à partir de 89 €
  • Nuit pour 2 dans une suite Grand Deluxe + petit-déjeuner à partir de 89 €
  • En plein coeur de Bruges
  • Vous passez la nuit dans l'une des suites historiques avec une vue imprenable sur la Grand-Place
  • Parfait pour un moment romantique avec votre bien-aimé(e) !
  • À deux pas des sites touristiques, des restaurants et des cafés
  • Voulez-vous rester plus longtemps ? Achetez alors plusieurs vouchers !
  • Le menu prend en compte les végétariens, besoins alimentaires et/ou allergies, veuillez l'indiquer lors de votre réservation

  • Hors taxe de séjour de 3 € p.p.p.n.
  • Arrivée entre 15 et 21 heures, départ avant 11 heures

7.3
156 beoordelingen
Mevr. S. Gheysen
Mevr. M. Dhont
Heel, lekker... Prijs kwaliteit zeker in orde 👍
Mevr. C. Bertels

Huyze die Maene is een gasthuis, bistro én restaurant ineen. Verblijf hier in een van de historische suites met een prachtig zicht op het marktplein van Brugge of kom gezellig tafelen en laat je verwennen door de gastronomische gerechten. De chef-kok gebruikt dagelijks verse en verrassende streekgebonden producten.

Er is een à-la-cartemenu, maar iedere dag zijn er ook suggesties van het ogenblik. Proef hier de klassiekers of juist de gerechten met een moderne toets. Zeeuwse mosselen, huisbereide bouillabaisse, een zalig stoofpotje of misschien toch wat anders lekkers?

Je bent van harte welkom bij Huyze die Maene!

Hiernaast zie je de openingstijden van de bistro en het restaurant van Huyze die Maene

Hotels in de buurt van Huyze die Maene