Quartier Latin Hotel-Restaurant-Spa

Overnachting voor 2 + ontbijt + spa + aperitief in het hart van Marche-en-Famenne

9.7
Perfect • 14 beoordelingen
Marche-en-Famenne (202km)
Verkocht: 116
€287
€169

Voor 2 personen: een overnachting in een Elegance of Executive kamer inclusief ontbijt, toegang tot de spa (2 uur) en aperitief in het 4-sterren Quartier Latin hotel in het hart van Marche-en-Famenne

Overnachting voor 2 in een Elegance kamer + ontbijt + spa + aperitief (aankomst: ma t/m do + zo)

41% korting

Verkocht: 73

€287
€169

Overnachting voor 2 in een Elegance kamer + ontbijt + spa + aperitief (aankomst: 7 dagen per week)

33% korting

Verkocht: 27

€298
€199

Overnachting voor 2 in een Executive kamer + ontbijt + spa + aperitief (aankomst: ma t/m do + zo)

35% korting

Verkocht: 6

€322
€209

Overnachting voor 2 in een Executive kamer + ontbijt + spa + aperitief (aankomst: 7 dagen per week)

28% korting

Verkocht: 10

€334
€239

  • Overnachting voor 2 in een Elegance kamer + ontbijt + spa + aperitief vanaf €169
  • Overnachting voor 2 in een Executive kamer + ontbijt + spa + aperitief vanaf €209
  • Overnachting voor 2 in een Elegance of Executive kamer in het hart van Marche-en-Famenne
  • Inclusief een heerlijk ontbijt en aperitief
  • Je hebt ook toegang tot de spa (2 uur)
  • Geniet van de perfecte minivakantie met je geliefde
  • Gratis parkeren buiten
  • Ook beschikbaar in het weekend
  • Optioneel:
  • Mogelijkheid om behandelingen toe te voegen (vooraf te reserveren)
  • Mogelijkheid om 2 uur extra spa toe te voegen tegen een toeslag van €30 per persoon (vooraf reserveren)
  • Honden zijn toegestaan tegen een toeslag van €25 per hond per dag (ter plaatse te betalen)
  • 1 of 2 kinderen jonger dan 12 jaar kunnen worden meegenomen tegen een toeslag van €65 per nacht (ter plaatse te betalen)
  • Mogelijkheid om een persoon ouder dan 13 jaar mee te nemen tegen een toeslag van €85 (ter plaatse te betalen)
  • Ondergrondse parkeergelegenheid is beschikbaar tegen een toeslag van €15 per auto per nacht (vooraf reserveren)

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €0,65 p.p.p.n
  • Toegang tot de spa is mogelijk:
  • op de dag van aankomst: van 12 tot 14 uur of van 14 tot 16 uur
  • de dag na aankomst: van 10 tot 12 uur

Rue des Brasseurs 2, 6900 Marche-en-Famenne
202 km van De kust

Zin in een romantisch uitje met je geliefde? Kom dan overnachten in het 4-sterrenhotel Quartier Latin, prachtig genesteld in een voormalige 18e-eeuwse jezuïetenkerk in het hart van Marche-en-Famenne. Geniet van een onvergetelijke nacht voor 2 in een mooie Elegance of Executive kamer, voorzien van alle moderne comfort.

Geniet de volgende ochtend van een stevig ontbijt. Je kunt ook volledig ontspannen met een goed aperitief en toegang tot de spa voor 2 uur! Ontdek de historische charme en de moderne voorzieningen van hotel-restaurant Quartier Latin, de ideale plek om nieuwe energie op te doen en te genieten van de gastvrije sfeer van dit pittoreske stadje. Geniet van een onvergetelijk verblijf!

Elegance kamer

  • Tweepersoonsbed
  • Badkamer met inloopdouche
  • Airconditioning
  • Telefoon
  • Minibar
  • Kluis

Executive kamer

  • Zeer ruim
  • Tweepersoonsbed met open toegang tot badkamer
  • Badkamer met inloopdouche
  • Airconditioning
  • Telefoon
  • Flatscreen TV
  • Minibar
  • Kluis

Spa

  • Hydromassagebad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Regendouche
  • Ontspanningsruimte
  • Kruidenthee-kamer
  • Linnenpakket (badjas, handdoek, slippers)

9.7
14 beoordelingen
Mevr. L. Laudet
Mevr. A. Delsool
Nous avons passé un séjour agréable et reposant au Quartier latin pour notre St-Valentin, tout était parfait , nous reviendrons c’est sur 😉
Bonjour madame Delsool,
Un grand merci pour ce retour. C\'est avec plaisir que nous vous accueillerons à nouveau :)
Bien à vous,
Gaëlle
Dhr. S. Lunetta
Bedankt :)

Het Quartier Latin hotel en restaurant is een viersterrenhotel in het hart van Marche-en-Famenne. Het hotel is gevestigd in een beschermde 18e-eeuwse jezuïetenkerk en biedt een sfeer vol geschiedenis en elegantie, gecombineerd met moderne voorzieningen.

Met 70 kamers, een gastronomisch restaurant, een spa en een groot terras biedt het Quartier Latin een holistische ervaring waar gastronomie, welzijn en natuur in harmonie samenkomen. Ideaal voor een thematisch verblijf, met wandelingen op het Ardense platteland, fietstochten, een ritje in een klassieke auto of zelfs in een paardenkoets. Voor zakelijke bijeenkomsten of privérecepties biedt het Quartier Latin diensten op maat in een bevoorrechte omgeving. Kom genieten van een unieke hotelervaring in deze betoverende omgeving.

Welkom in hotel-restaurant Quartier Latin!

Hotels in de buurt van Quartier Latin Hotel-Restaurant-Spa