Lesse'Capade Céleste

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out in Houyet

9.8
Perfect • 5 beoordelingen
Lesse'Capade Céleste
Houyet (186km)
Verkocht: 61
€265
€190

Voor 2 personen: buitengewone overnachting in een verwarmde bubbel met ontbijt, welkomstdrankje en late check-out in Lesse'Capade Céleste aan de oever van de Lesse in Houyet

  • Een onvergetelijke nacht onder de sterren voor 2 aan de oever van de Lesse
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Ontbijt, welkomstdrankje en laat uitchecken inbegrepen
  • Beleef een uniek moment voor twee, met je hoofd in de sterren!
  • In een comfortabele, verwarmde bubbel, voorzien van alle comfort
  • Vergeet niet om de omgeving te bezoeken, die vol zit met activiteiten
  • Er zijn talloze wandel- en tweewielerroutes beschikbaar
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!
  • Ook geldig op zondag!
  • Optioneel:
  • Kinderen zijn welkom voor een supplement van €10 (+ €7 voor ontbijt), ter plaatse te betalen

  • je kunt tot 7 dagen van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Aankomst tussen 18:00 en 19:00 uur, vertrek voor 14:00 uur
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen

Lesse'Capade Céleste
Rue de l'Eglise 31, 5560 Houyet
186 km van De kust

Op zoek naar een onvergetelijke vakantie onder de sterren? Ontdek dan Lesse'Capade en haar bubbels. Je wordt hartelijk verwelkomd met een smakelijk welkomstdrankje en verblijft in een verwarmde bubbel in een intieme en veilige omgeving. Je bubbel is uitgerust met een kingsize bed met verwarmde deken en een eigen badkamer.

De volgende dag geniet je van een heerlijk ontbijt om je de energie te geven die je nodig hebt om de omgeving te verkennen, die vol zit met dingen die je kunt zien en doen. Sportievelingen zullen genieten van de vele mogelijkheden om te wandelen of te kajakken, natuurliefhebbers kunnen genieten van thematische wandelingen en liefhebbers van tweewielers zullen genieten van de verschillende soorten mountainbike-, elektrische fiets- of elektrische scootertochten. Neem je tijd, want je hebt je eigen bubbel tot 14.00 uur dankzij de late check-out. Bovendien kun je profiteren van verschillende extra's om je verblijf compleet te maken. Jouw droomvakantie is hier!

Bubbel

  • Kingsize bed
  • Verwarmde deken
  • 5m² verwarmde kamer
  • Badkamer met wastafel en toilet

Extra (te bestellen bij boeking):

Warm geserveerd in de bubbel door lokale traiteur Nicolas Georges

  • Gegrilde ham €22
    met 3 peperkorrelsaus, crudités en aardappelen met tijm
  • Kip wok €20
    met kokosmelk, gele curry en rijst
  • Papillote van rode mul €25
    bisque saus met steranijs, julienne groenten en gedraaide appels
  • Black Angus Irish Burger XL €18 XXL €20
    met verse salade (meerprijs voor kaas of bacon + €0,50)
  • Pasta met basilicumpesto € 16
    gekonfijte tomaat en parmezaan
  • Luikse of tomatenknoedels €20
    aardappelpuree

Supplement

  • Fles Belgische Champagne €35
  • Fles witte wijn Château de Bioul €25
  • Fles rode wijn Château de Bioul €30
  • Assortiment van 4 streekbieren (Brasserie de la Lesse, Brasserie du Bocq, Brasserie Caracole, Bière la Croisette de Dinant) €12
  • Tapasschotel aperitief (2 pers) van "Comptoir de Jeanne" in Dinant €20
  • Fles water van Chaudfontaine €2
  • Fles sprankelend water Perrier €2

Mountainbiken
Georganiseerd door een gespecialiseerde gids in het Geopark Famenne Ardenne. Wandelingen voor het hele gezin of sportieve wandelingen voor elk wat wils

  • Wandelingen met het gezin:

    • duur: 1,5 uur - 2 uur
    • organisatie en begeleiding €55 per groep
    • €12 per volwassene en €6 per kind

  • Sportieve wandelingen:

    • duur: 3 uur
    • organisatie en begeleiding €80 per groep
    • €12 per volwassene

Massage

  • Massage van 60 minuten €70 per persoon

Elektrische scooter tour

  • All-terrain elektrische scooter tour door het Famenne Ardenne Geopark:

    • duur: 1,5 uur - 2 uur
    • €55 per persoon

9.8
5 beoordelingen
Mevr. E. Martinez
Wat een fantastische ervaring was ons verblijf in de Lesse' Capade Céleste! Perfect gevonden voor onze jubileumuitje. De ervaring van het slapen onder de sterren was werkelijk adembenemend. Het uitzicht was ongelooflijk en creëerde een magische sfeer die perfect paste bij de gelegenheid. Het diner en ontbijt waren zeker de moeite waard, vooral omdat ze lokale winkels ondersteunen. Het eten was verrukkelijk en voegde nog meer toe aan onze algehele tevredenheid. We kijken ernaar uit om in de toekomst weer terug te keren naar deze prachtige plek!
Lesse´Capade Céleste
Dank u 🫶✨
K.
Mevr. K. De Cuyper
Het is een hele vriendelijke gastvrouw! Het was een heel aangenaam verblijf. Het is zeker voor herhaling vatbaar!
Lesse´Capade Céleste
Dank u Katie ✨
Mevr. E. Cleeren
Heel origineel concept en fijne en unieke beleving! We zijn heel fijn verwelkomt door de gastvrouw ( en hun kids )! Wel aan de dure kant, maar ĝezien het onderhoud van de bubbel wel beetje te verstaan! Ontbijt is heel minimaal en mocht voor ons iets meer zijn voor die prijs... sneetje kaas/ beleg was toch fijn geweest en wat extra brood... Het eten, klaargemaakt op ons terras, was heel lekker en ruim voldoende! Dat we dat ook buiten konden eten, in het avondzonnetje, was een groot pluspunt! De mooie sterrenhemel die we konden bewonderen vanuit ons bed, maakte de beleving helemaal af!! Als je bij frisse temperaturen gaat, raden we aan om warme kledij te voorzien! Het verwarmingselement voorziet de bubbel van minimale verwarming...😜 Zéker wel een aanrader om eens te doen!

Kom genieten van een buitengewone ervaring onder de sterren, in een bubbel in een bosrijke omgeving aan de oever van de Lesse bij Less'Capade Céleste. Sixtine, Léonie, Charlotte, Valentine & Augustin bieden je een nacht met je hoofd in de sterren in hun twee ongewone accommodaties in Houyet. Je beleeft een waar intermezzo in een bubbel, zodat je het hemelse kunt aanschouwen en het essentiële kunt herontdekken.

Houyet, gelegen in het hart van de Lessevallei, is de ideale plek om de streek te ontdekken. Tussen het Château de Vêves, de pleisterplaats van Ardenne, het Château de Ciergnon en Rochefort kun je wandelen of fietsen langs de Ravel. Op slechts een paar kilometer van een van de mooiste dorpen van Wallonië, Celles, heb je de kans om een aantal buitengewone wandelroutes te volgen. Voor de sportievelingen is Houyet het vertrekpunt voor kajakken op de Lesse.

Beleef een uitzonderlijk moment bij Less'Capade Céleste!

Hotels in de buurt van Lesse'Capade Céleste