Golden Lakes Hôtel

Overnachting voor 2 + ontbijt bij Lacs de l'Eau d'Heure

9.5
Perfect • 42 beoordelingen
Golden Lakes Hôtel
Froidchapelle (152km)
Verkocht: 66
€159
€99

Voor 2 personen: 1 nacht in een tweepersoonskamer met uitzicht op het meer + ontbijt in het 4-sterren Golden Lakes Hôtel in Les Lacs de l'Eau d'Heure

Overnachting voor 2 personen in een tweepersoonskamer met uitzicht op het meer + ontbijt + late check-out (geldig vanaf 22 maart 2024 - aankomst: ma t/m do + zo)

38% korting

Verkocht: 40

€189
€117

Overnachting voor 2 personen in een tweepersoonskamer met uitzicht op het meer + ontbijt + late check-out (late check-out geldig voor vertrek van ma t/m do + zon - geldig vanaf 22 maart 2024 - aankomst: 7 dagen per week)

41% korting

Verkocht: 26

€241
€142

  • 1 overnachting voor 2 personen inclusief ontbijt + late check-out in Les Lacs de l'Eau de l'Heure
  • Ontsnap met je wederhelft of beste vriend(in)
  • Omgeven door weelderige natuur
  • Je kamer heeft een prachtig uitzicht op het meer!
  • Ga op avontuur met de vele vrijetijds-, sport- en ontspanningsactiviteiten in de omgeving
  • Optioneel:
  • babybedje gratis beschikbaar (op afspraak)
  • huisdieren zijn toegestaan tegen een toeslag van €15 per hond per nacht
  • toegang tot de spa van woensdag t/m zondag €45 p.p.

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur (11.00 uur op zaterdag en zondag)

Golden Lakes Hôtel
Route de la Plate Taille 51, 6440 Froidchapelle
152 km van De kust
9km van treinstation

Als je er even tussenuit wilt met je wederhelft of je beste vriend(in), kom dan overnachten in het Golden Lakes Hôtel. Dit 4-sterrenhotel in een uitzonderlijke natuurlijke omgeving is ideaal gelegen aan de oevers van het meer Plate Taille in Lacs de l'Eau de l'Heure. Je wordt hartelijk ontvangen en verblijft in een tweepersoonskamer met uitzicht op het meer, met een gezellige sfeer, alle moderne gemakken en een prachtig uitzicht.

De volgende dag begin je goed met een heerlijk ontbijt. Dankzij de late check-out kun je nog steeds genieten van de schoonheid van de omgeving, want je hoeft je kamer pas om 12 uur te verlaten. Verken de omgeving te voet of met de fiets en ontdek bijvoorbeeld de grootste stuwdam van België! Er is veel te zien en te doen in de omgeving. Beleef de perfecte mini-break!

Tweepersoonskamer met uitzicht op het meer

  • Kamer van 24 m²
  • Kingsize bed
  • Eigen badkamer
  • Italiaanse douche
  • Kluis
  • Thee- en koffiefaciliteiten
  • Smart-TV
  • Koelkast
  • Terras met meubilair
  • Airconditioning

9.5
42 beoordelingen
Dhr. B. Balliu
Mevr. L. Laudet
Mevr. S. Carte
deal hyper intéressant.tres bel endroit. activités nombreuses dans les alentours.

Ontdek het Golden Lakes Hôtel, ideaal gelegen in een unieke natuurlijke omgeving aan de oevers van het meer Plate Taille bij Lacs de l'Eau de l'Heure. Dit 4-sterrenhotel heeft een Cinq Mondes SPA met sauna, hammam, zwembad en bubbelbaden. Het hotel heeft ook een seminariecentrum met volledig uitgeruste moduleerbare ruimtes, die het dienstenaanbod van het hotel compleet maakt en er een echt 4-sterrenhotel van maakt.

Het Golden Lakes Hôtel is gebouwd in een uitzonderlijke natuurlijke omgeving die uniek is in België. Je vindt er in totaal 79 kamers, inclusief suites en appartementen, allemaal uitgerust met het moderne comfort dat je nodig hebt. De kamers beschikken over een erker of terras waar je kunt ontspannen en genieten van het panoramische uitzicht op het meer vanuit je kamer. Beleef een onvergetelijk moment!

Hartelijk welkom in het Golden Lakes Hôtel!

Hotels in de buurt van Golden Lakes Hôtel