Au Lit Des Ours

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

9.6
Perfect • 8 beoordelingen
Au Lit Des Ours
Han-Sur-Lesse (Rochefort) (200km)
Verkocht: 53
€176
€114

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een comfortkamer, familiekamer of suite bij het prachtige hotel Au Lit Des Ours, inclusief ontbijt, welkomstdrankje en late check-out

Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

35% korting

Verkocht: 50

€176
€114

Overnachting voor 2 in een familiekamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

35% korting

€206
€134

Overnachting voor 2 in een suite + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

25% korting

Verkocht: 2

€251
€189

  • Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out vanaf €114
  • Overnachting voor 2 in een familiekamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out vanaf €134
  • Overnachting voor 2 in een suite + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out vanaf €189
  • Voor 2 personen: zalige overnachting in Han- sur-Lesse
  • Bekijk hier de kamers
  • Inclusief ontbijtbuffet, welkomstdrankje en late check-out
  • Jullie verblijven in een comfortkamer, familiekamer of suite die van alle gemakken is voorzien
  • Schuif eventueel aan in het gezellige restaurant Arthur
  • In het weekend en de schoolvakantie ben je eventueel ook welkom in tearoom Desiree voor zoete lekkernijen
  • Het hotel ligt naast de Grotten van Han en is dus ideaal te combineren
  • Of ontdek de schitterende natuur van de Lessevallei in de Ardennen
  • 's Avonds kun je terecht in het restaurant voor een volwaardige maaltijd
  • Beleef de ideale mini-vakantie
  • Bij het ontbijt wordt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,80 p.p.p.n
  • Bekijk hier de schoolvakanties
    Overige voorwaarden
    • Schoolvakanties:
      • Herfstvakantie: maandag 30 oktober t/m zondag 5 november 2023
      • Kerstvakantie: maandag 25 december 2023 t/m zondag 7 januari 2024
      • Krokusvakantie: maandag 12 t/m zondag 18 februari 2024
      • Paasvakantie: maandag 1 t/m zondag 14 april 2024 (paasmaandag: 1 april)
      • Pinkstermaandag: 20 mei 2024
      • Zomervakantie: maandag 1 juli t/m zaterdag 31 augustus 2024

Au Lit Des Ours
Rue des Chasseurs Ardennais 1, 5580 Han-Sur-Lesse (Rochefort)
200 km van De kust
6km van treinstation

Wil je er echt even tussenuit met je favoriete gezelschap? Geniet dan samen van een heerlijke overnachting bij het prachtige hotel Au Lit Des Ours! Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en verblijven in een comfortkamer, familiekamer of suite. Dit hotel is in september 2022 volledig vernieuwd en dat merk je: de kamers zijn van alle gemakken voorzien, waaronder een kingsize bed en een privébadkamer met de luxe producten van "Nathalie" plus douche en/of bad.

's Ochtends genieten jullie van een heerlijk ontbijtbuffet. Jullie kunnen rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 12 uur. Hotel Au Lit Des Ours ligt pal tegenover De Grotten van Han en is dus ideaal om te combineren met een bezoekje aan de grotten of het Wildpark. Liever wandelen of fietsen? Ontdek dan de schitterende natuur van de Lessevallei in de Ardennen. Na een lange dag in de buitenlucht kun je terecht in het beregezellige restaurant van het hotel, Arthur, voor een zalige maaltijd. In de weekenden en tijdens vakanties ben je ook welkom in de tearoom Desiree voor allerlei zoets, zoals wafels en pannenkoeken. Beleef de ideale minivakantie samen!

Comfortkamer

  • 17-20 m²
  • Kingsize bed
  • Regendouche
  • Luxe verwenproducten van "Nathalie"

Familiekamer

  • 30 m²
  • Kingsize bed
  • Douche

Suite

  • 36 m²
  • Kingsize bed
  • Badkamer met bad en douche
  • Zithoek

9.6
8 beoordelingen
Mevr. S. Meesen
gezellig verblijf, leuke omgeving!
Au Lit Des Ours
bedankt voor uw leuke evaluatie
Dhr. D. Collewaert
Verzorgde kamer, lekker ontbijt. Mooie gelegen. Zeker aan te bevelen.
Au Lit Des Ours
Bedankt voor uw evaluatie
W.
Mevr. W. De Keyzer
Mooi vernieuwd hotel, goede ligging, gratis privé parking, lekker ontbijt
Au Lit Des Ours
Beste Wendy,
Bedankt voor de zeer leuke commentaar ! We hopen jou snel nog eens te mogen begroeten in ons hotel !

Welkom bij Hotel Au Lit des Ours in Han Sur Lesse, België! Dit beregezellige hotel is volledig vernieuwd in 2022 en voelt als thuiskomen in de knusse en sfeervolle kamers en suites. Kies bijvoorbeeld voor de knusheid van een cosy-kamer, eenvoud met een een vleugje luxe in een comfortkamer of boek een familiekamer voor gezelligheid met het gezin. Wil jij de streek uitgebreid verkennen? De suites voor 2 tot 3 personen zijn ideaal voor een langer verblijf. Puur genieten!

Hotel Au Lit des Ours is ideaal gelegen in Han-sur-Lesse, pal naast de adembenemende Grotten van Han, het Wildpark en de prachtige natuur van de Lessevallei in de Ardennen. Of je nu houdt van wandelen, fietsen, avontuurlijke activiteiten of gewoon wilt genieten van de rust en sereniteit van de omgeving, er is voor ieder wat wils.

Ervaar de warmte van Au Lit des Ours!

Hotels in de buurt van Au Lit Des Ours