Voor 2 personen: avontuurlijk op reis met een Suzuki Jimny voor 3, 4, 5, 6 of 7 nachten met HCT Motorhomes, uitgerust met luxe daktent voor een prachtig uitzicht, waar je ook heen gaat
Verkocht: 13
Ben je toe aan vakantie en hou je wel van avontuur? Dan staat HCT Motorhomes voor je klaar! Huur een prachtige Suzuki Jimny 4x4 voor 3, 4, 5, 6 of maar liefst 7 nachten en ga een heerlijke reis tegemoet met je favoriete gezelschap. Met een lengte van slechts 3,48 meter is de Suzuki Jimny lekker compact, maar ruim genoeg voor 2 personen. De terreinwagen is uitgerust met Limfjord-daktent. Daarin vind je opbergvakken en een comfortabel matras van 160x240 cm. Dankzij de 3 vensters geniet je altijd van een prachtig panoramisch uitzicht, waar je ook bent.
Met de verwarmde zetels, bluetooth en cruise control in de wagen kun je niets anders doen dan genieten. Gaan jullie wijn drinken in Frankrijk, Luxemburg ontdekken, uitwaaien aan de Nederlandse of Belgische kust of roadtrippen door Duitsland? Wij wensen je hoe dan ook een fantastische tijd!
Suzuki Jimny 4x4
Een camper huren wordt een eitje met HCT Motorhomes. Of je nou op ontspannen vakantie wil met een volledig ingerichte camper of het avontuur opzoekt met een hippe terreinwagen, je vindt het hier allemaal. Je hebt altijd keuze uit de nieuwste modellen: zorgeloos reizen gegarandeerd!
Ook na je reservering staan ze bij HCT Motorhomes voor je klaar. Bij vertrek ontvang je nuttige tips en tricks, en tijdens je reis zijn ze slechts een appje verwijderd als je vragen hebt. Waar ga jij naartoe?
Je avontuur begint bij HCT Motorhomes!