Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner in Scheveningen

9.6
Perfect • 48 beoordelingen
Den Haag (136km)
Verkocht: 62
€254
€159

Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachtingen bij het gloednieuwe Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen, inclusief ontbijt en een 3-gangen shared dining-diner op de dag van aankomst

1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangen shared dining-diner

37% korting

Verkocht: 46

€254
€159

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 3-gangen shared dining-diner

33% korting

Verkocht: 16

€417
€278

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangen shared dining-diner vanaf €159
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + 3-gangen shared dining-diner vanaf €278
  • Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachtingen bij het gloednieuwe Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen
  • Inclusief ontbijt en een 3-gangen shared dining-diner op de dag van aankomst
  • Laat je in de watten leggen door de chef in het luxe Marina Lounge
  • Jullie verblijven in een comfort tweepersoonskamer met flatscreen-tv, gratis wifi, koffiefaciliteiten en meer
  • E-bikeverhuur is aanwezig, maak bijvoorbeeld een prachtige fietstocht door de omliggende natuur
  • Vanuit je hotelkamer loop je zo het strand op
  • Ook Pathé Scheveningen, Holland Casino en het AFAS Circustheater zijn op loopafstand
  • Shoppen kan in de gezellige binnenstad van Den Haag
  • Bij het ontbijt en diner wordt uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Exclusief toeristenbelasting van €5,35 p.p.p.n.

Gevers Deynootweg 95, 2586 BK Den Haag
136 km van De kust
4km van treinstation

Strand of groen? Bij Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen hoef je niet te kiezen, je bent omringd door allebei! Neem je favoriete gezelschap mee naar het 4-sterrenhotel Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen voor een heerlijke mini-vakantie in de natuur. Jullie verblijven op loopafstand van het strand, in een comfort tweepersoonskamer met ruime bedden, een flatscreen-tv, koffiefaciliteiten en nog veel meer. Na een ontspannende nacht beginnen jullie de dag goed met een uitgebreid ontbijt. Dat is nog niet alles: op de dag van aankomst mogen jullie ook nog eens aanschuiven voor een 3-gangen shared dining-diner in luxe restaurant Marina Lounge!

Dat je kan uitwaaien op het strand hoeven we je niet meer te vertellen, maar Scheveningen heeft nog meer te bieden. Maak bijvoorbeeld prachtige tochten door de omgeving, eventueel met elektrische fiets die je bij het hotel kunt huren, of waag een gokje bij Holland Casino. Ook het AFAS Circustheater, Madurodam, SEA Life en Pathé Scheveningen zijn dichtbij. Shoppen kan in het gezellige Den Haag, waar je binnen 15 minuten bent met de auto. Beleef de ideale mini-vakantie samen!

Comfort tweepersoonskamer

  • 2 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche en toilet
  • Koffiefaciliteiten

3-gangen shared dining-diner

  • Proeverij Marina Lounge
    de chef kiest meerdere gerechten voor jullie uit

9.6
48 beoordelingen
I.
Mevr. I. De Leeuw
Mevr. R. De Keizer
Dhr. J. Vriends

Waar kan je beter uitwaaien dan aan de Scheveningse kust? Ontdek het bij Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen, een prachtig hotel op een steenworp afstand van het strand. Het hotel beschikt over 116 kamers, voorzien van alle faciliteiten die je je maar kunt wensen. Denk aan comfortabele bedden, airconditioning, een flatscreen-tv en koffie- en theefaciliteiten. Als gast beschik je daarnaast over een lounge, restaurant, bar, een overdekte fietsenstalling en de mogelijkheid om zelf elektrische fietsen te huren.

Vanuit je hotelkamer kan je de zee al bijna ruiken. Ook Holland Casino, het AFAS Circustheater en Pathé Scheveningen zijn op loopafstand. Iets verder weg vind je Madurodam, SEA Life en de vuurtoren van Scheveningen. Fietsen of wandelen in de omgeving is uiteraard ook mogelijk. Liever shoppen? De binnenstad van Den Haag is zo'n 15 minuten rijden. De ideale mini-vakantie voor het hele gezin!

Je bent van harte welkom bij Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen!

Hotels in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant Scheveningen