Secret Hotel Den Haag

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in hartje Den Haag

9.3
Perfect • 57 beoordelingen
Secret Hotel Den Haag
Den Haag (136km)
Verkocht: 28
€133
€89

Voor 2 personen: comfortabele overnachting bij een 3-sterren Secret Hotel van internationale keten in het centrum van Den Haag, inclusief ontbijt en late check-out

  • Overnachting voor 2 personen in een 3-sterren Secret Hotel van internationale keten, inclusief ontbijt en late check-out
  • Je verblijft in een comfortabele kamer met gratis wifi, een eigen bureau, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Op loopafstand van het gezellige centrum van Den Haag met zijn vele cafés, restaurants en boetieks
  • Het adres van het hotel is: Lange Houtstraat 5, 2511 CV, Den Haag

  • je kunt tot 24 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €6 per persoon per nacht

Secret Hotel Den Haag
, Den Haag
136 km van De kust

Met z'n tweetjes overnachten in het centrum van Den Haag? Ontdek dan dit moderne Secret Hotel. Op loopafstand vind je het Binnenhof, het Mauritshuis en leuke cafés, restaurants en winkels.

Jullie verblijven in een standaardkamer die van alle gemakken voorzien is: een comfortabel bed, gratis wifi, een bureau en koffie- en theefaciliteiten. 's Ochtends staat er een heerlijk ontbijt voor jullie klaar. Iets te laat gemaakt? Dan komt de late check-out (13.00 uur) goed van pas! Beleef een heerlijke tijd!

Faciliteiten

  • Badkamer met (inloop)douche
  • Koffiezetapparaat

9.3
57 beoordelingen
Mevr. A. Swinkels
Mevr. A. Delbeeke
O.
Mevr. O. Ustinska

Maak kennis met dit moderne Secret Hotel, gevestigd in het centrum van Den Haag. Het is de perfecte uitvalsbasis om deze prachtige stad te ontdekken. Wandel naar het Binnenhof en breng een bezoekje aan het Mauritshuis met topstukken van Potter, Vermeer en Rembrandt. Of loop naar het centrum en laat je verleiden door de vele cafés, restaurants en winkels.

De 123 kamers zijn modern, comfortabel en van alle gemakken voorzien. Je hebt een bureau, gratis wifi en er is een lcd-televisie aanwezig. De start van de dag vindt plaats in de stijlvolle Great Room met een uitgebreid ontbijt.

Kom het zelf ervaren bij dit Secret Hotel!

Hotels in de buurt van Secret Hotel Den Haag