City Hotel Nieuw Minerva

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Leiden

Erg populaire deal
8.8
Uitstekend • 191 beoordelingen
City Hotel Nieuw Minerva
Leiden (150km)
Verkocht: 512
€171
€89

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt bij City Hotel Nieuw Minerva in het historische centrum van Leiden

  • Heerlijke overnachting voor 2 in hartje Leiden
  • Jullie overnachten in een standaard tweepersoonskamer met een waterbesparende douche, televisie, gratis wifi en meer
  • 's Ochtends genieten jullie van een uitgebreid ontbijtbuffet
  • Alle bekende musea en bezienswaardigheden liggen in de buurt: bezoek bijvoorbeeld het natuurhistorisch museum Naturalis of geniet van een rondvaart door de grachten
  • Of ga een dagje uitwaaien aan het strand van Katwijk aan Zee: makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer
  • Maak kennis met dit sfeervolle driesterrenhotel in het historische stadscentrum van Leiden
  • Gevestigd in het Rijksmonument, bestaande uit 6 aaneengesloten grachtenpanden
  • Ook geldig voor aankomsten in het weekend!

  • Eén van de gasten dient minimaal 18 jaar te zijn
  • Exclusief toeristenbelasting van €3,50 p.p.p.n

City Hotel Nieuw Minerva
Boommarkt 23, 2311EA Leiden
150 km van De kust

8.8
191 beoordelingen
Mevr. J. Olierhoek
N.
Mevr. N. Hasselbaink
Prachtig centraal gelegen in de stad. Fijne bedden. Een minpuntje al doorgegeven aan de receptie!
Mevr. M. Schumans
Prima, niets op aan te merken en zeer gunstige ligging

Midden in het bruisende en historische centrum van Leiden vind je City Hotel Nieuw Minerva. Dit sfeervolle driesterrenhotel is gevestigd in een rijksmonument dat bestaat uit zes aaneengesloten grachtenpanden. Hier vind je de rijke Leidse geschiedenis terug in de inrichting van de 35 unieke hotelkamers. Welke kamer je ook voor kiest, er is altijd een kamer die aan al jouw wensen voldoet.

Vanuit het hotel kun je het prachtige stadscentrum van Leiden gaan ontdekken. Winkels, musea, bezienswaardigheden, restaurants en gezellige terrasjes liggen op loopafstand. Meer zin in een dagje uitwaaien op het strand? Met het openbaar vervoer ben je binnen no time in Katwijk aan Zee. Ook voor vergaderingen ben je bij City Hotel Nieuw Minerva aan het juiste adres. De historische vergaderzaal heeft een karakteristieke en authentieke Delftsblauwe schouw, waardoor deze met recht de Blauwe Zaal genoemd mag worden.

Beleef een heerlijke tijd bij City Hotel Nieuw Minerva!

Hotels in de buurt van City Hotel Nieuw Minerva