Havendijk Hotel

Overnachting voor 2 + ontbijt + evt. 3-gangendiner

9.3
Perfect • 114 beoordelingen
Havendijk Hotel
Schiedam (127km)
Verkocht: 729
€140
€99

Voor 2 personen: overnachting in een deluxe kamer of een Junior suite inclusief ontbijt en eventueel fles bubbels, late check-out en/ of een 3-gangendiner van de chef bij Havendijk Hotel

Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt

29% korting

Verkocht: 405

€140
€99

Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt + 3-gangendiner

32% korting

Verkocht: 93

€220
€149

Overnachting voor 2 in een Junior suite + ontbijt + fles bubbels + late check-out

39% korting

Verkocht: 153

€213
€129

Overnachting voor 2 in een Junior suite + ontbijt + fles bubbels + late check-out + 3-gangendiner

39% korting

Verkocht: 78

€293
€179

  • Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt €99
  • Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt + 3-gangendiner €149
  • Overnachting voor 2 in een Junior suite + ontbijt + fles bubbels + late check-out €129
  • Overnachting voor 2 in een Junior suite + ontbijt + fles bubbels + late check-out + 3-gangendiner €179
  • Ga voor een deluxe kamer inclusief ontbijt
  • Of ga voor een Junior suite inclusief ontbijt, fles bubbels en late check-out
  • Eventueel met een heerlijk 3-gangendiner
  • Gratis parkeren in de buurt
  • Geniet samen van een heerlijke mini-vakantie

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je reservering gratis annuleren
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur en late check-out tot 13.00
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,86 p.p.p.n.
  • Maximaal 1 fles bubbels per check-in
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Havendijk Hotel
Havendijk 1001, 3114 EL Schiedam
127 km van De kust
2km van treinstation

Op zoek naar een luxueuze plek om te ontspannen in Schiedam? Of wil jij een prachtige uitvalsbasis hebben om bijvoorbeeld Rotterdam te verkennen? Dan heb jij geluk: bij het Havendijk Hotel zit je goed. Hier overnachten jullie met zijn tweeën in een deluxe kamer met alles erop en eraan. Je start de dag goed met een overheerlijk ontbijt. Daarnaast kun je eventueel gaan voor een verrukkelijk 3-gangendiner van de chef.

Liever nog iets luxer? Ga dan voor de Junior suite inclusief ontbijt, een fles bubbels en late check-out. Neem er eventueel ook een 3-gangendiner van de chef bij om jullie uitje compleet te maken. Zo kunnen jullie optimaal genieten van een fantastische mini-vakantie!

Deluxe kamer

  • 35 m2
  • Airconditioning
  • Luxe bedlinnen
  • Waterkoker
  • Designbadkamer met regendouche
  • Föhn
  • 43-inch flatscreen Smart TV

Junior suite

  • 35 m2
  • Airconditioning
  • Luxe bedlinnen
  • Waterkoker en Nespresso machine
  • Minibar koelkast (op aanvraag gevuld)
  • Waterfles
  • Föhn
  • 43-inch flatscreen Smart TV

3-gangendiner
je krijgt alle onderstaande gerechten

Voorgerecht

  • Nem Ran
    vegetarische loempia
  • Gua bao crispy chicken
    gekruide en crispy kip
  • Mix van dimsum

    • hakau
    • siu mai
    • veggie gyoza

Hoofdgerecht

  • Rendang padang
    sukadelappen in gekruide boemboe
  • Tikka masala
    romige curry met kip
  • Spicy eggplant stew
    pittige stoofpot met aubergine
  • Bimi
    aspergebroccoli met woksaus en sesamzaadjes
  • Singapore fried rice
    rijst met groenten en kruiden
  • Naan
    platbrood

Nagerecht

  • Chocolade trio
    met brownie, chocolade-ijs en chocolademousse

9.3
114 beoordelingen
Mevr. B. Pattijn
Vooral opvallend is het fantastische 3 gangen menu. Vriendelijk personeel.
Mevr. A. Cremers-Deckers
Leuk hotel, vriendelijk personeel.
Mevr. E. Van Den Oever -Brussee
Heel netjes mooie junior Suite schoon. Aardige correcte begeleiding receptie erg vriendelijk. Kortom genoten. Meiden bediening restaurant super en compliment voor de kok.
Havendijk Hotel
Goedemiddag Mevrouw Van Den Oever,

Hartelijk dank voor uw leuke recensie.
Hopelijk mogen we u weer snel verwelkomen in ons Hotel.

Met vriendelijke groet,
Luna

Havendijk Hotel bevindt zich op een unieke locatie in het zuiden van Schiedam. In de prachtige havenstad met een lange historie zijn eindeloze bezienswaardigheden te ontdekken. Havendijk Hotel heeft de voormalige bibliotheek omgebouwd tot een boetiekhotel, met uitzicht over de haven. Het Havendijk Hotel is gevestigd achter de bekende dijk van Schiedam, de Havendijk. De huizen in de straat Havendijk hebben als gemiddelde bouwjaar 1958: jij kijkt gegarandeerd je ogen uit door deze prachtige architectuur.

Waar je eerst kon wegdromen in boeken, kan je nu heerlijk dromen in luxueuze bedden. Het hotel is in 2023 geopend en is modern en eigentijds ingericht. Met verschillende kamers en suites tot zijn beschikking is Havendijk Hotel het ideale toevluchtsoord voor grote en kleine groepen. Kom langs met jouw partner, vrienden of neem de gehele familie mee!

Tot snel in Havendijk Hotel!

Hotels in de buurt van Havendijk Hotel