ibis Styles Delft City Centre

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in hartje Delft

9,1
Perfect · 153 beoordelingen
ibis Styles Delft City Centre
Delft (132km)
€159
€119
Boek nu voor €119

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een 2-persoonskamer met uitzicht over de stad bij het gloednieuwe ibis Styles Delft City Centre, inclusief ontbijt en late check-out

  • Heerlijke overnachting voor 2 personen in het centrum van Delft, inclusief ontbijt én late check-out
  • Jullie overnachten in een moderne 2-persoonskamer met comfortabel bed, badkamer met regendouche, smart-tv, uitzicht over de stad en meer
  • Gloednieuw hotel in futuristische stijl, gevestigd op een toplocatie
  • Ontdek tijdens je verblijf de prachtige binnenstad van Delft met mooie grachten, indrukwekkende herenhuizen en gezellige cafés en restaurants
  • Het hotel ligt direct naast het centraal station; ook Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en het strand zijn gemakkelijk te bereiken
  • Ga er even tussenuit samen met je partner of een vriend(in)!
  • Eventueel nabij parkeren is mogelijk bij:
  • Prinsenhof Garage (uitgang station) (550 meter / 7 minuten lopen) voor €18 per dag
  • Zuidpoort garage (650 meter / 8 minuten lopen) voor € 18 per dag
  • Phoenix Garage; (550 meter / 7 minuten lopen) voor €30 per dag

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 13.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€3,05 p.p.p.n.)

ibis Styles Delft City Centre
Van Leeuwenhoekpark 2, 2611 DWDelft
132 km van De kust

+6

9.1
153 beoordelingen
Mevr. D. Siebers

Net en schoon geen opmerkingen

Mevr. M. Twisk

Het hotel ligt perfect dichtbij het station. bij binnenkomst ziet alles er uitnodigend en verzorgd uit en altijd iemand aanwezig om je vragen te stellen. Geweldig aardig personeel en ook bij het ontbijt heel attent en adequaat geholpen. De bedden liggen goed en alles kraakhelder. Echt een aanrader 1e klas!

I.
Mevr. I. Sevenich

Het ibis Styles Delft City Centre ligt op een toplocatie: direct naast het centraal station en met prachtig uitzicht op de stad. De gastvrije, moderne en warm ingerichte kamers met comfortabel bed en een praktische badkamer bieden alles was je nodig hebt voor een aangename overnachting. 's Ochtends kun je genieten van een gezond ontbijt, en in de gezellige hotelbar kun je 's middags of 's avonds even uitrusten onder het genot van een lekker drankje.

Verken tijdens je verblijf ook zeker het schitterende centrum van Delft, de stad van het Delfts blauw, schilder Johannes Vermeer en de verbintenis met het koningshuis. Wandel langs de grachten en door de sfeervolle straten met prachtige herenhuizen, imposante kerken en gezellige cafés en restaurants. Daarnaast zijn ook Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en het strand binnen handbereik!

Beleef een onvergetelijke tijd bij ibis Styles Delft City Centre!

Boek nu voor €119

Hotels in de buurt van ibis Styles Delft City Centre