Eurohotel Leeuwarden

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + diner in Leeuwarden

Erg populaire deal
9,5
Perfect · 40 beoordelingen
Eurohotel Leeuwarden
Leeuwarden (294km)
Verkocht: 148
€181
€119
Boek nu voor €119

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen bij Eurohotel Leeuwarden: inclusief ontbijt, welkomstdrankje, een 3-gangendiner, en eventueel late check-out en fietsverhuur

1 overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 3-gangendiner

34%

Verkocht: 104

€181
€119

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 1x 3-gangendiner + late check-out

35%

Verkocht: 32

€308
€199

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 1x 3-gangendiner + late check-out + fietsverhuur

37%

Verkocht: 12

€330
€209

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 3-gangendiner €119
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 1x 3-gangendiner + late check-out €199
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + 1x 3-gangendiner + late check-out + fietsverhuur €209
  • 1 of 2 overnachtingen voor 2 personen, nabij het centrum van Leeuwarden
  • Inclusief ontbijt, welkomstdrankje, 3-gangendiner en eventueel late check-out en fietsverhuur
  • Je verblijft in een ruime en comfortabele kamer, voorzien van badkamer met douche, flatscreen-tv en gratis wifi
  • Op loopafstand van het bruisende hart van Leeuwarden
  • Gratis parkeergelegenheid voor de deur
  • Optioneel: huisdieren zijn toegestaan tegen een meerprijs van €10 per dag

  • Exclusief toeristenbelasting van €2 p.p.p.n.
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur (bij late check-out tot 13.00 uur)

Eurohotel Leeuwarden
Europaplein 20, 8915 CLLeeuwarden
294 km van De kust

+8

9.5
40 beoordelingen
Mevr. L. Bisschop

Op loopafstand van het centrum. Lekkere bedden en een prima ontbijt. Vriendelijke medewerkers, die je graag verder helpen.

T.
Mevr. T. Bruijns

Het eten was prima, heel vriendelijk personeel, de hotelkamer was vrij klein en moeilijk toegankelijk naar de badkamer

W.
Mevr. W. De Graaff

Vriendelijk personeel, simpele maar schone kamer en badkamer. Prima bedden. Hondje mee, geen probleem!

Eurohotel Leeuwarden is een mooi en modern 3-sterrenhotel nabij de binnenstad en de uitvalswegen richting Zwolle, Amsterdam en Groningen. Hierdoor is het hotel zowel met de auto als het openbaar vervoer goed bereikbaar. Dankzij de ruime parkeerplaats kun je je auto gratis voor de deur parkeren.

De kamers zijn ruim en zijn voorzien van een badkamer met douche, föhn, telefoon, flatscreen-tv én comfortabele bedden. Bij Restaurant WKNDS kun je genieten van een uitgebreide maaltijd. Met een wandeling van 5 minuten heb je het historische centrum van Leeuwarden bereikt. Ontdek de gezellige restaurants, bars en boetieks. Of breng een bezoekje aan AquaZoo, het Fries Museum of de Blokhuispoort. Beleef een ongedwongen minibreak in deze prachtige stad.

Je bent van harte welkom bij Eurohotel Leeuwarden!

Boek nu voor €119

Hotels in de buurt van Eurohotel Leeuwarden