Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe

Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen in Drenthe

Zwiggelte (312km)
Verkocht: 7
€160
€160

Voor 4 tot 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een bungalow van Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe

Weekend in een A Plus Bungalow 4 voor 4 personen

Verkocht: 2

€180

Weekend in een B Plus Bungalow 6 voor 6 personen

€210

Midweek in een A Plus Bungalow 4 voor 4 personen

Verkocht: 3

€160

Midweek in een B Plus Bungalow 6 voor 6 personen

€200

  • Midweek in een A Plus Bungalow 4 voor 4 personen
  • Midweek in een B Plus Bungalow 6 voor 6 personen
  • Weekend in een A Plus Bungalow 4 voor 4 personen
  • Weekend in een B Plus Bungalow 6 voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen in Drenthe
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste bungalow
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt vlakbij verschillende parken, die zeker een bezoekje waard zijn voor een prachtige wandeling of fietstocht
  • Of bezoek een van de steden Assen, Groningen of Emmen
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • Exclusief bedlinnen (€9,95 p.p.), toeristenbelasting (€1,55 p.p.p.n.), parklasten (€0,45 p.p.p.n.) en eindschoonmaak (€59 per accommodatie), te voldoen via betaallink
  • De algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur
  • Enkel voor recreatieve verhuur

Oranjekanaal Noordzijde 18, 9433 TH Zwiggelte
312 km van De kust
6km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen bij Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste bungalow, die van alle gemakken voorzien is.

Dit vakantiepark ligt vlakbij verschillende parken, zoals het National Park Drentsche Aa en Nationaal Park Drents-Friese Wold, die zeker een bezoekje waard zijn voor een prachtige wandeling of fietstocht. Of bezoek een van de steden Assen, Groningen of Emmen. Geniet van een heerlijke tijd weg!

A Plus Bungalow 4

  • 55 m²
  • Woonkamer met zithoek, eethoek en televisie
  • Volledig uitgeruste keuken met kookgelegenheid, koffiezetapparaat, vaatwasser, bestek en servies, combimagnetron en nog veel meer
  • 2 slaapkamers met 4 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche, wastafel en (apart) toilet
  • Wasmachine
  • Parkeerplaats
  • Tuin met terras, meubilair en parasol
  • + meer

B Plus Bungalow 6

  • 65 m²
  • Volledig uitgeruste keuken met kookgelegenheid, waterkoker, koffiezetapparaat, combimagnetron, vaatwasser en Nespresso-apparaat
  • 3 slaapkamers met 6 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche en/of bad, wastafel en (apart) toilet
  • Wasmachine
  • Parkeerplaats
  • + meer

Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe bevindt zich midden in de groene natuur. Dé perfecte vakantiebestemming als je samen met het gezin op avontuur wilt gaan door de Drentse natuur! Op dit gezellige vakantiepark vind je uitgebreide faciliteiten voor jong en oud. Zo kun je een fiets huren om de natuurrijke omgeving te verkennen, een kopje koffie drinken in De Tuinkamer en elkaar uitdagen met de vele sport- en spelmogelijkheden. Op Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe beleef je samen met je partner, familie of vrienden de beste quality time. Het motto van dit bungalowpark in Zwiggelte is daarom: Doe moar kalm an, 't is vakantie!

In de omgeving van het bungalowpark vind je meerdere parken die zeker een bezoekje waard zijn. Op slechts een kwartiertje rijden bevindt zich het Nationaal Park Drentsche Aa: het best bewaarde beek- en esdorpenlandschap van West-Europa. Een half uurtje rijden van het vakantiepark vind je het Nationaal Park Drents-Friese Wold en het Nationaal Park Dwingelderveld. Of bezoek een van de leuke steden Groningen, Assen of Emmen!

Je bent van harte welkom bij Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe!

Hotels in de buurt van Summio Bungalowpark Het Hart van Drenthe