Summio Buitenplaats De Hildenberg

Midweek of weekend weg voor 6 personen in Friesland

Appelscha (302km)
Verkocht: 3
€187,20
€187,20

Voor 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een villa van Summio Buitenplaats De Hildenberg in Friesland, vlak bij Nationaal Park Drents-Friese Wold

Weekend in villa Erebia 6 voor 6 personen

€210,60

Weekend in villa Dagpauwoog 6 voor 6 personen

€241,65

Midweek in villa Erebia 6 voor 6 personen

Verkocht: 2

€187,20

Midweek in villa Dagpauwoog 6 voor 6 personen

€214,20

  • Midweek in villa Erebia 6 voor 6 personen
  • Midweek in villa Dagpauwoog 6 voor 6 personen
  • Weekend in villa Erebia 6 voor 6 personen
  • Weekend in villa Dagpauwoog 6 voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 6 personen in Friesland
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste en vrijstaande villa
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt vlak bij Nationaal Park Drents-Friese Wold, perfect voor het verkennen van de prachtige natuur van Friesland en Drenthe!
  • Ook is het de perfecte uitvalsbasis voor het bezoeken van Groningen, Leeuwarden of Assen
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • Exclusief toeristenbelasting (€1,65 p.p.p.n.) en parklasten (€3,15 p.p.p.n.) (te voldoen via betaallink)
  • Exclusief bedlinnen (€16,50 p.p.) (te voldoen via betaallink)
  • Exclusief eindschoonmaak (te voldoen via betaallink)
  • Erebia €105 per accommodatie
  • Dagpauwoog €105 per accommodatie
  • De algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur
  • Enkel voor recreatieve verhuur
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Gruun 1, 8426 NA Appelscha
302 km van De kust
14km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 6 personen bij Summio Buitenplaats De Hildenberg in Friesland. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste en vrijstaande villa, die van alle gemakken voorzien is.

Dit vakantiepark ligt vlak bij het prachtige Nationaal Park Drents-Friese Wold in Appelscha. Het ruim opgezette vakantiepark in Friesland is ideaal voor liefhebbers van rust en natuur. Jong en oud kan zich volop vermaken op het park en in de veelzijdige omgeving van de provincie Friesland. Breng bijvoorbeeld een bezoekje aan Groningen of Leeuwarden of trek de natuur in. Geniet van een heerlijke tijd weg!

Villa type Erebia 6

  • Vrijstaand
  • 95 m²
  • Woonkamer met zithoek, eethoek en televisie
  • Volledig uitgeruste keuken met kookgelegenheid, koffiezetapparaat, vaatwasser, standaard keukeninventaris, koelkast en waterkoker
  • 3 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden
  • 2 badkamers met douche, ligbad, wastafel en (apart) toilet
  • Wasmachine
  • Parkeerplaats
  • Terras met terrasmeubilair
  • + meer

Villa type Dagpauwoog 6

  • Vrijstaand
  • 122 m²
  • Volledig uitgeruste keuken met kookgelegenheid, koffiezetapparaat, vaatwasser, standaard keukeninventaris en koelkast
  • 2 badkamers met douche, wastafel en (apart) toilet
  • Wasmachine
  • Parkeerplaats
  • Terras met terrasmeubilair
  • + meer

Vlak bij het prachtige Nationaal Park Drents-Friese Wold vind je Summio Buitenplaats De Hildenberg in Appelscha. Dit ruim opgezette vakantiepark in Friesland is ideaal voor liefhebbers van rust en natuur. Jong en oud kan zich volop vermaken op het park en in de veelzijdige omgeving van de provincie Friesland. Ontdek de luxe vakantiewoningen en beleef samen met je partner, familie of vriendengroep de beste quality time.

De prachtige omgeving van Appelscha biedt voor elk wat wils! Dankzij de unieke ligging op de grens van twee provincies geniet je van de mooie natuurrijke omgeving van zowel Drenthe als Friesland. Vanaf Summio Buitenplaats De Hildenberg zijn de leukste uitstapjes en sfeervolle steden binnen handbereik. Breng bijvoorbeeld een bezoekje aan het Nationaal Park Drents-Friese Wold en de bosbergtoren of ga op uitstapje naar Groningen, Leeuwarden of Assen.

Je bent van harte welkom bij Summio Buitenplaats De Hildenberg!

Hotels in de buurt van Summio Buitenplaats De Hildenberg