Summio Vakantiepark It Wiid

Midweek of weekend weg voor 6 personen in Friesland

Summio Vakantiepark It Wiid
Earnewald (296km)
€189
€189

Voor 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een bungalow van Summio Vakantiepark It Wiid, aan het Nationaal Park De Alde Feanen in Friesland

Midweek in een Wetterbungalow 6 voor 6 personen

€198

Weekend in een Wetterbungalow 6 voor 6 personen

€189

  • Midweek in een Wetterbungalow 6 voor 6 personen
  • Weekend in een Wetterbungalow 6 voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 6 personen in Friesland
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste bungalow aan het water
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt direct aan het Nationaal Park De Alde Feanen, dus genoeg mogelijkheden voor prachtige wandelroutes
  • Ook is het de perfecte uitvalsbasis voor het bezoeken van sfeervolle steden zoals Leeuwarden of Heerenveen
  • Of vaar met een bootje langs alle schitterende Friese meren
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • Exclusief bedlinnen (€9,75 p.p.), toeristenbelasting (€1,50 p.p.p.n.), parklasten (€1,25) en eindschoonmaak (€77,50 per accommodatie), te voldoen via betaallink
  • De algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Inchecken tussen 16.00 en 17.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur
  • Enkel voor recreatieve verhuur

Summio Vakantiepark It Wiid
Koaidyk 8, 9264 TP Earnewald
296 km van De kust
9km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 6 personen bij Summio Vakantiepark It Wiid in Eernewoude. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste bungalow, die van alle gemakken voorzien is. Elke bungalow ligt direct aan het water. Ideaal om met een bootje alle prachtige meren te verkennen!

Summio Vakantiepark It Wiid ligt direct aan het Nationaal Park De Alde Feanen in Friesland, dus er zijn genoeg mogelijkheden voor wandelroutes door de schitterende natuur. Daarnaast is dit vakantiepark in Eernewoude de perfecte uitvalsbasis voor het bezoeken van sfeervolle steden zoals Leeuwarden en Heerenveen. Geniet van een heerlijke tijd weg!

Wetterbungalow 6

  • Woonkamer met zithoek, eethoek en televisie
  • Keuken met kookgelegenheid, magnetron, vaatwasser, koelkast, vriesvak en meer
  • 2 slaapkamers met 4 eenpersoonsbedden
  • Badkamer met douche, wastafel, ligbad en toilet
  • Tuin met terras, meubilair en parasol
  • Parkeerplaats
  • + meer

Direct aan het Nationaal Park De Alde Feanenvind je Summio Vakantiepark It Wiid in Eernewoude, met volop mogelijkheden voor wandelroutes door de prachtige natuur. Daarnaast kun je op het park het hele jaar door binnen- en buitenactiviteiten beleven. Ervaar de beste quality time op dit vakantiepark in Eernewoude, door de uitgebreide faciliteiten en de ligging aan het water. Je kunt hier ook gratis parkeren bij je accommodatie of op het centrale parkeerterrein, waar ook laadpalen aanwezig zijn.

Leg een bootje aan bij je vakantiewoning en verken de schitterende Friese meren. Ook kun je sfeervolle steden bezoeken, zoals Leeuwarden en Heerenveen voor een gezellig dagje weg. Of je nu toe bent aan leuke uitstapjes, watersportactiviteiten, of ontspanning aan het water, dit vakantiepark in Eernewoude is de ideale uitvalsbasis. Ze geven je graag tips voor een leuk uitje in de omgeving!

Je bent van harte welkom bij Summio Vakantiepark It Wiid!

Hotels in de buurt van Summio Vakantiepark It Wiid