Center Parcs De Huttenheugte

Weekend of (mid)week weg (4 tot 6 pers) in Center Parcs

8.8
Uitstekend • 4 beoordelingen
Center Parcs De Huttenheugte
Dalen (309km)
Verkocht: 47
€529
€279
Boek nu voor €279

Voor 4 tot 6 personen: verblijf een weekend, week of midweek in een Premium Cottage bij Center Parcs De Huttenheugte

Weekend of midweek: De Huttenheugte - Premium cottage voor 4 personen

47%

Verkocht: 19

€529
€279

Weekend of midweek: De Huttenheugte - Premium cottage voor 6 personen

49%

Verkocht: 28

€629
€319

Week: De Huttenheugte - Premium cottage voor 4 personen

57%

€1139
€489

Week: De Huttenheugte - Premium cottage voor 6 personen

39%

€964
€589

  • Verblijf een midweek, weekend of week met 4 of 6 personen in een van de Premium Cottages van Center Parcs De Huttenheugte
  • Bij de Premium Cottages zijn de bedden al opgemaakt!
  • Met subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de (overdekte tropische) Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten
  • Dé ideale plek voor een onvergetelijke vakantie, even helemaal weg!
  • Inclusief reserveringskosten, toeristenbelasting én overige heffingen
  • Een gezellige tijd met vrienden of familie
  • Midden in de bosrijke omgeving, echt even samen!

  • het plaatsen van een reservering is mogelijk t/m 12 december
  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • de algemene wijzigings- en annuleringsvoorwaarden van Center Parcs zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • De midweek geldt van maandag t/m vrijdag, het weekend van vrijdag t/m maandag en de week van maandag t/m maandag of van vrijdag t/m vrijdag (m.u.v. 27 december, dan geldt de week van dinsdag t/m vrijdag of dinsdag t/m maandag)
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken voor 10.00 uur, hierna kun je nog wel gebruikmaken van alle faciliteiten van het park
  • Het is niet mogelijk om extra's bij te boeken, zoals ontbijt, voorkeursligging, huisdieren en overige zaken

Center Parcs De Huttenheugte
Reindersdijk 55, 7751 SHDalen
309 km van De kust
2km van treinstation

Geniet samen van een week (maandag t/m maandag of vrijdag t/m vrijdag), midweek (maandag t/m vrijdag) of weekend (vrijdag t/m maandag) weg in een compleet ingerichte Premium Cottage van Center Parcs. Alle accommodaties liggen midden in een mooie bosrijke omgeving en zijn compleet ingericht. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden.

Dankzij het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de (overdekte tropische) Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. Jullie verblijven met 4 of 6 personen in een Premium Cottage bij Center Parcs De Huttenheugte, waar het hele jaar door voor elke leeftijd altijd iets nieuws te beleven valt. Dé perfecte minivakantie in eigen land!

Center Parcs De Huttenheugte
Dit park is een kinderspeelparadijs in de rustgevende omgeving van het grote meer. Midden in een prachtig bebost gebied met uitgestrekte heidevelden rondom. Perfect om heerlijk te fietsen, met een stop bij de Drentse hunebedden. Of breng eventueel een bezoekje aan het nabijgelegen Plopsa Indoor Coevorden!

8.8
4 beoordelingen
Mevr. R. Brand
Heel klantvriendelijk en gezellig!
Mevr. L. Smit
Super genoten. Mooie lang wknd gehad
N.
Mevr. N. Nouwen

Al ruim 50 jaar is Center Parcs dé plek om nieuwe herinneringen te maken met je geliefden. Met compleet ingerichte cottages midden in de natuur, het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de overdekte tropische Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. En hoe divers het aanbod ook is, het staat allemaal in dienst van die ene, universele behoefte: samenzijn.

Center Parcs heeft in totaal 27 parken en 8 hotels, waaronder Center Parcs De Huttenheugte. Dit park is een waar kinderspeelparadijs in de rustgevende omgeving van het grote meer. Prachtig in een bebost gebied met uitgestrekte heidevelden rondom. Heerlijk om te fietsen met eventueel een stop bij de Drentse hunebedden. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden. Kies het luxeniveau dat bij je past, of maak je vakantie extra bijzonder in een speciale accommodatie. Het hele jaar door en voor elke leeftijd valt er altijd iets nieuws te beleven.

Ieder z'n Center Parcs!

Boek nu voor €279

Hotels in de buurt van Center Parcs De Huttenheugte