Campanile Hotel Zwolle

Overnachting voor 2 + ontbijt + warm welkomstdrankje in Zwolle

8.2
Uitstekend • 67 beoordelingen
Verkocht: 154
€118
€79

Voor 2 personen: beleef een heerlijke minivakantie met een overnachting inclusief ontbijtbuffet en warm welkomstdrankje bij Campanile Hotel in het centrum van de prachtige Hanzestad Zwolle

  • Voor 2 personen: overnachting inclusief warm welkomstdrankje en uitgebreid ontbijtbuffet aan de stadsgracht in het centrum van Zwolle
  • Jullie overnachten in een standaard 2-persoonkamer met gratis wifi, flatscreen-tv en koffie- en theefaciliteiten
  • Verken de prachtige oude binnenstad of maak een wandeling langs de grachten
  • Op slechts 10 minuten lopen van de middeleeuwse Grote Kerk en Museum de Fundatie
  • Extra: huisdieren zijn welkom tegen een meerprijs (informeer bij het hotel naar de regels en beschikbaarheid)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1 p.p.p.n in 2022 (2023 onder voorbehoud van wijzigingen gemeente)

Schuttevaerkade 40, 8021 DBZwolle

8.2
67 beoordelingen
Dhr. J. Kerkhofs
F.
Dhr. F. Van Laarhoven
Dhr. J. Meijer
Campanile Hotel Zwolle
Vriendelijk dank voor het achterlaten van uw review.
Met gastvrije groet,
Team Campanile Zwolle

Zin om er lekker tussenuit te gaan of op zoek naar een zakelijke overnachting? Aan de rand van het centrum van Zwolle vind je Campanile Hotel Zwolle. Dit bescheiden, kleurrijke hotel ligt heerlijk aan de stadsgracht en op slechts 10 minuten lopen van de middeleeuwse Grote Kerk en Museum de Fundatie. De perfecte uitvalsbasis voor een heerlijk verblijf in deze mooie Hanzestad!

De comfortabele en eenvoudig ingerichte kamers zijn voorzien van gratis wifi, een bureau, een flatscreen-tv en thee- en koffiefaciliteiten. In het gezellige restaurant kun je 's ochtends aanschuiven voor een uitgebreid ontbijtbuffet. Verken overdag de mooie binnenstad of maak een wandeling langs de grachten, en sluit je dag af met een heerlijk diner in het restaurant. Met mooi weer kun je lekker genieten op het zonnige terras. Het enthousiaste team staat voor je klaar om je te verzekeren van een onbezorgd verblijf!

Je bent van harte welkom bij Campanile Hotel Zwolle!

Hotels in de buurt van Campanile Hotel Zwolle