Sauerland Hotel & Gastronomie

Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + evt. diner

Sauerland Hotel & Gastronomie
Alfhausen (373km)
Verkocht: 12
€144
€99

Voor 2 personen: overnachting in een 2-persoonskamer bij Sauerland Hotel & Gastronomie inclusief ontbijt, welkomstdrankje, late check-out en eventueel een heerlijk 3-gangendiner

Overnachting voor 2 in een 2-persoonskamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out

31% korting

Verkocht: 6

€144
€99

Overnachting voor 2 in een 2-persoonskamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out + 3-gangendiner

33% korting

Verkocht: 6

€208
€139

  • Overnachting voor 2 in een 2-persoonskamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out vanaf €99
  • Overnachting voor 2 in een 2-persoonskamer + ontbijt + welkomstdrankje + late check-out + 3-gangendiner vanaf €139
  • Heerlijke overnachting voor 2 personen in een 2-persoonskamer in Alfhausen in het district Osnabrück (Duitsland)
  • Inclusief ontbijt, welkomstdrankje en late check-out
  • Breid je verblijf eventueel uit met een heerlijk 3-gangendiner
  • Laat je culinair verwennen met traditionele huisgemaakte gerechten
  • Het hotel werkt met seizoensgebonden ingrediënten, waardoor jij altijd iets nieuws proeft
  • Ontdek de betoverende omgeving van Alfhausen per fiets
  • Of verken de natuur tijdens een wandeling door het UNESCO Geopark TERRA.vita
  • Liever iets anders doen? Vraag dan bij het excursie-informatiecentrum naar leuke activiteiten
  • Ontdek bijvoorbeeld de Alfsee, waar je kunt genieten van watersporten, kamperen, wandelen, fietsen, een avonturenspeeltuin en lokale restaurants
  • Of bezoek het theater van Osnabrück, dat op slechts 27 km van het hotel ligt
  • Trouw aan het motto "Aus Liebe zum Gast" ("uit liefde voor de gasten") zet het hotel zich in om je een onvergetelijke tijd te bezorgen
  • Gratis parkeergelegenheid op het terrein
  • Geniet samen van een heerlijke minivakantie
  • Tijdens het ontbijt en diner wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • gratis babybed voor kinderen van 0 t/m 2 jaar (geef dit aan bij je reservering)
  • kinderbed voor kinderen van 3 t/m 12 jaar op aanvraag mogelijk tegen een meerprijs van €20 per kind per nacht (geef dit aan bij je reservering)
  • huisdieren zijn toegestaan op afspraak (geef dit aan bij je reservering)

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van 10% van de kamerprijs p.p.p.n.

Sauerland Hotel & Gastronomie
Hauptstraße 14, 49594 Alfhausen
373 km van De kust
4km van treinstation

Even ontsnappen aan de stress van alledag? Ga eropuit met je favoriete gezelschap en bezoek Sauerland Hotel & Gastronomie in Alfhausen in het district Osnabrück (Duitsland). Jullie worden hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje en overnachten in een 2-persoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Kom gerust met de auto, want het hotel heeft gratis parkeerplaatsen. Jullie hoeven je de volgende dag niet te haasten, want jullie hoeven pas om 12.00 uur uit te checken!

Jullie dag begint de volgende ochtend met een stevig ontbijt. Daarna kunnen jullie de betoverende omgeving van Alfhausen per fiets verkennen. Of maak een ontspannen wandeling door het natuur- en UNESCO-geopark TERRA.vita. Het natuurpark strekt zich uit over de hele regio en biedt talloze wandelpaden die jullie door schilderachtige landschappen leiden. Een ander hoogtepunt in de regio is de Alfsee. Hier kunnen jullie watersporten beoefenen zoals zeilen, surfen, waterskiën en wakeboarden. Daarnaast zijn er ook een avonturenspeeltuin en verschillende horecafaciliteiten voor bezoekers. Sluit je verblijf eventueel af met een heerlijk 3-gangendiner. Laat je verwennen door de ervaren chefs met traditionele huisgemaakte gerechten. Beleef samen de ideale minivakantie!

2-persoonskamer

  • 25 m²
  • Boxspringbed
  • Televisie
  • Aparte badkamer met douche, wc, spiegel, föhn, shampoo/zeep en handdoeken
  • Leeslampjes
  • Nachtkastje

Sauerland Hotel & Gastronomie in Alfhausen is een charmant hotel en restaurant in het district Osnabrück (Duitsland). Dit idyllische toevluchtsoord biedt 7 tweepersoonskamers, 2 kamers met twee aparte bedden, een vakantiewoning (inclusief aangrenzende kamers) en heerlijk eten geserveerd door een warm en gastvrij team. Met zijn rustige sfeer en prachtige omgeving is dit hotel de ideale keuze voor een ontspannen verblijf of verrukkelijke maaltijd in een landelijke omgeving.

Verheug je op fascinerende culturele hoogtepunten, want het beroemde theater van Osnabrück ligt op slechts 27 kilometer en het indrukwekkende Felix-Nussbaum-Haus op slechts 28 kilometer afstand. Daarnaast vind je de dichtstbijzijnde internationale luchthaven, Münster-Osnabrück, op 53 kilometer rijden vanaf het hotel. Ervaar het zelf!

Sauerland Hotel & Gastronomie kijkt uit naar je komst!

Hotels in de buurt van Sauerland Hotel & Gastronomie