Camping de Boschtuin

Kampeerplaats voor 2 personen in Budel

9.6
Perfect • 39 beoordelingen
Camping de Boschtuin
Budel (185km)
Verkocht: 63
€60
€39,95

Voor 2 personen: kampeerplaats voor 3, 4 of 7 nachten bij Camping de Boschtuin in Budel, inclusief wifi, water, stroom en gebruik van de douche

3 nachten (laagseizoen - april t/m juni + september, m.u.v. feestdagen)

33% korting

Verkocht: 25

€60
€39,95

3 nachten (hoogseizoen - juli en augustus)

30% korting

Verkocht: 7

€69
€48,30

4 nachten (laagseizoen - april t/m juni + september, m.u.v. feestdagen)

30% korting

Verkocht: 13

€80
€56

4 nachten (hoogseizoen - juli en augustus)

30% korting

Verkocht: 5

€92
€64,40

7 nachten (laagseizoen - april t/m juni + september, m.u.v. feestdagen)

30% korting

Verkocht: 10

€140
€98

7 nachten (hoogseizoen - juli en augustus)

30% korting

Verkocht: 3

€161
€112,70

  • 3 nachten vanaf €39,95
  • 4 nachten vanaf €56
  • 7 nachten vanaf €98
  • Kampeerplaats voor 3, 4 of 7 nachten in het mooie Budel
  • Inclusief gebruik van wifi, water, stroom en sanitair
  • Op een steenworp afstand van het centrum en verschillende natuurgebieden
  • In de omgeving kun je uitstekend wandelen, fietsen of op culturele uitstapjes
  • Bezoek bijvoorbeeld de Achelse Kluis, het Smokkelmuseum of fiets de route Baronie Cranendonck
  • Ook geldig voor aankomst in het weekend!
  • Eventueel extra (ter plekke te voldoen):
  • extra persoon (vanaf 3 jaar) voor een meerprijs van €4 p.p.p.n.
  • kleine tent bij staanplaats (max 2x2 meter) voor een meerprijs van €1 p.n.
  • huisdier (mits aangelijnd) voor een meerprijs van €1 p.n.
  • vroege aankomst vanaf 10:00 uur of late check-out tot 15:00 uur voor €5

  • geef je e-mailadres bij je reservering door
  • Inchecken vanaf 12.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,60 p.p.p.n
  • Voor gebruik van de elektriciteit is een CEE-campingstekker van 6 ampère nodig

Camping de Boschtuin
Bosch 25, 6021 AN Budel
185 km van De kust
4km van treinstation

9.6
39 beoordelingen
Dhr. J. Hoek
Rustige, sfeervolle camping in een landelijke omgeving. Behulpzame en attente eigenaresse. Ietwat krappe, maar schone sanitairvoorziening. Gezamenlijk voetbal kijken op een groot scherm en op zondagmorgen met de campinggasten koffiedrinken met een stroopwafel, aangeboden door eigenaren en dochtertje. Komen zeker nog een keer terug.
Mevr. M. Meijs
Mevr. B. Bom-Van Heuven Van Staereling
gezellig knusse camping. gastvrouw heel spontaan jonge mensen met kleine kindjes. Leuk idee op zondagochtend koffie met stroopwafel te nuttigen samen met de gasten. Sanitair mag iets gemoderniseerd worden naar de toekomst toe. Achterin de velden miss een idee om daar ook sanitair units neer te zetten. Al was het alleen de toiletten. Voor de rest is het knus en heerlijk rustig.

Voor een ontspannen mini-vakantie ben je bij Camping de Boschtuin aan het goede adres! Deze kleine, gezellige camping in Budel is in 2023 geopend en staat voor natuur, rust en duurzaamheid. De luxe kampeerplaatsen zijn inclusief wifi, water, stroom en gebruik van het sanitair. Zet je camper, tent of caravan neer op het zonnige grasveld en geniet!

De camping ligt in Budel, dicht bij het gezellige centrum. Budel is omgeven door prachtige natuurgebieden, wat het de ideale uitstek maakt voor heerlijke wandel- en fietstochten. Ook aan musea en bezienswaardigheden is geen gebrek. Alle ingrediënten voor een heerlijk verblijf zijn al aanwezig, nu jij nog!

Je bent van harte welkom bij Camping de Boschtuin!

Hotels in de buurt van Camping de Boschtuin