Boutique Hotel Bajoene

Overnachting voor 2 + ontbijt + fles wijn + late check-out in Middelburg

9.8
Perfect • 12 beoordelingen
Boutique Hotel Bajoene
Middelburg (57km)
Verkocht: 52
€201
€119

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt, een flesje wijn op de kamer en een late check-out bij Boutique Hotel Bajoene, midden in het historische Middelburg

Overnachting voor 2 in suite De Oostkerk + ontbijt + flesje wijn op de kamer + late check-out

41% korting

Verkocht: 34

€201
€119

Overnachting voor 2 in suite De Lange Jan + ontbijt + flesje wijn op de kamer + late check-out

41% korting

Verkocht: 18

€201
€119

  • Overnachting voor 2 in het hart van Middelburg
  • Inclusief ontbijt, flesje wijn op de kamer en een late check-out
  • Jullie verblijven in een luxe suite met comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, badkamer met douche en toilet, uitzicht op de Oostkerk en nog veel meer
  • Op loopafstand van historische bezienswaardigheden als de Abdijtoren de Lange Jan en het Zeeuws Museum
  • E-bikes en e-scooters worden verhuurd bij het hotel: ideaal om de prachtige omgeving te ontdekken
  • Ben je op zoek naar iets actiefs, dan kun je in Middelburg ook karten, ontsnappen uit Prison Island of de wandelwijnroute lopen
  • Beleef een heerlijke minivakantie samen!
  • Bij het ontbijt wordt uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,85 p.p.p.n.

Boutique Hotel Bajoene
Pijpstraat 39, 4331 SN Middelburg
57 km van De kust

Ben je toe aan een fijne minivakantie? Pak je koffer en je favoriete gezelschap en kom langs bij Boutique Hotel Bajoene in het hart van Middelburg! Jullie verblijven in een luxe suite met comfortabele bedden, eigen badkamer met douche en toilet, flatscreen-tv, uitzicht op de Oostkerk en meer. Ook ligt er een heerlijk flesje wijn voor jullie klaar.

Na een ontspannen nacht mogen jullie aanschuiven voor een verrukkelijk ontbijt. Doe lekker rustig aan, want uitchecken hoeft pas om 12.00 uur! Het hotel ligt midden in de stad, dus je bent binnen no-time bij bezienswaardigheden als het Zeeuws Museum, Stadsbrouwerij Middelburg of de 90 meter hoge Abdijtoren Lange Jan. Ook aan restaurants en terrasjes geen gebrek. Geniet van de stad en van elkaar bij Boutique Hotel Bajoene!

De Oostkerk

  • Comfortabel 2-persoonsbed (180x210)
  • Badkamer met douche, toilet en wastafel
  • Flatscreen-tv met kabelzenders en streamingdiensten
  • Zithoek
  • Airco
  • Minibar
  • Uitzicht op de Oostkerk

De Lange Jan

  • Comfortabel 2-persoonsbed (180x200)
  • Zithoek
  • Airco
  • Minibar
  • Uitzicht op de Oostkerk en stadstuin

9.8
12 beoordelingen
Dhr. M. Vlaminck
Mooie B&B dicht bij het centrum, ruime kamer en goeie bedden, rituals zeep en een royaal ontbijt met op de kop toe een vriendelijke en toffe gastvrouw. Echt top 👍
Mevr. S. Peersman
Een absolute aanrader , mooie kamer , vriendelijke uitbaters , lekker en verzorgd ontbijt .
Mevr. E. Van Mol
Fantastische ontdekking, supervriendelijke gastvrouw, smaakvol ingerichte kamers, prima gelegen .Lekker ontbijt , we gaan nog terug

Midden in het prachtige Middelburg is Boutique Hotel Bajoene gelegen, het ideale verblijf voor je minivakantie in Zeeland. Het charmante familiehotel beschikt over moderne kamers met comfortabele bedden, een flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en een goedgevulde minibar.

E-bikes en e-scooters zijn te huur bij het hotel: ideaal om de omgeving van Middelburg te verkennen! Restaurants en bezienswaardigheden zijn tevens op loopafstand, zoals het Zeeuws Museum, Stadsbrouwerij Middelburg of de 90 meter hoge Abdijtoren Lange Jan. Ben je toe aan meer actie? Ga dan bijvoorbeeld karten bij Karting Zeeland, ontsnap uit Prison Island Middelburg of wandel de historische wandelwijnroute. De ideale minivakantie beleef je hier!

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Bajoene!

Hotels in de buurt van Boutique Hotel Bajoene