Vakantiehoeve en Bistro Simplevei

Overnachting + ontbijt voor 2 bij Simplevei in Zuid-Limburg

8.8
Uitstekend • 446 beoordelingen
Simpelveld (217km)
Verkocht: 215
€100
€59
Boek nu voor €59

Voor 2 personen: kom tot rust midden in de Zuid-Limburgse natuur tijdens een overnachting inclusief ontbijt en eventueel een hoofdgerecht bij Vakantiehoeve Simplevei

Voor 2 personen: overnachting + ontbijt

41%

Verkocht: 146

€100
€59

Voor 2 personen: overnachting + ontbijt + hoofdgerecht

39%

Verkocht: 69

€130
€79

  • Voor 2 personen: overnachting + ontbijt €59
  • Voor 2 personen: overnachting + ontbijt + hoofdgerecht €79
  • Overnachting voor 2 personen bij Simplevei in het Limburgse heuvelland
  • Inclusief ontbijt en een wandel- of fietsroute
  • Geniet eventueel ook nog van een heerlijk hoofdgerecht
  • Sfeervolle bed & breakfast in een uit kunradersteen gebouwde boerderij uit 1708
  • Perfect als startpunt voor een mooie wandel- of fietstocht of stedentrip naar Maastricht of Aken
  • Kom samen tot rust in het mooie Zuid-Limburg
  • Bij het hoofdgerecht wordt er uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • De bistro is gesloten op woensdag
  • na reservering is er geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief city tax van €1,40 p.p.p.n.

Hennebergweg 1, 6369 BLSimpelveld
217 km van De kust
5km van treinstation

8.8
446 beoordelingen
Mevr. L. Loenders
Dhr. H. Van Peer
Mevr. C. Bock

Vakantiehoeve Simplevei is de perfecte uitvalsbasis om in alle rust te genieten van het mooie Limburg. De bed & breakfast ligt in Simpelveld, op de grens van het glooiende Heuvelland en de prachtige omgeving van Valkenburg en Parkstad Heerlen. Perfect als startpunt voor een mooie wandeling of fietstocht, of bezoekje aan Maastricht, Aken, Valkenburg of Heerlen.

De uit kunradersteen gebouwde boerderij uit 1708 biedt alles voor een comfortabel verblijf. Zo is er wifi aanwezig en is er de mogelijkheid te genieten van een heerlijk ontbijt, een lekkere kop koffie, een heerlijk hapje eten of een speciaalbiertje of goed glas wijn. Ook kun je een fiets, e-bike of scooter huren om de omgeving mee te verkennen. Alles voor een heerlijke minivakantie in eigen land.

Je bent van harte welkom bij Vakantiehoeve Simplevei!

Hiernaast zie je de openingstijden van de bistro.

Boek nu voor €59

Hotels in de buurt van Vakantiehoeve en Bistro Simplevei